ureticihaber.com
HV
23 HAZİRAN Pazar 23:07
Advert

Özçelik: Üretime Desteğimizi Sürdüreceğiz

28. Dönem AK Parti Konya Milletvekili Adayı Faruk Özçelik, “AK Parti hükümetimiz her zaman esnafımızın da sanayicimizin de yanında olmaya devam edecek. Konya'da üretime desteğimizi sürdüreceğiz” dedi.

SİYASET
Giriş Tarihi : 06-05-2023 12:17   Güncelleme : 06-05-2023 16:42
Özçelik: Üretime Desteğimizi Sürdüreceğiz

28. Dönem AK Parti Konya Milletvekili Adayı Faruk Özçelik, seçim çalışmaları kapsamında Kombassan Sanayi dükkânlarında esnaf ziyaretinde bulunarak saha çalışmaları gerçekleştirdi. Üretimin son hız devam etmesinden memnuniyet duyduklarını ifade eden Faruk Özçelik, "Kombassan Sanayi dükkânlarına esnaf ziyaretinde bulunduk. Maşallah sanayi çalışıyor. Bizi en mutlu eden şey makinelerin çalışıyor olması. O şalterler inmediği sürece Allah'ın izniyle üretim devam edecek” dedi.

'SANAYİCİMİZİN YANINDAYIZ’

AK Parti hükümeti olarak esnafın ve sanayicinin yanında olmaya devam edeceklerini dile getiren Özçelik, "Sanayicilerimizi tek tek geziyoruz. Hem partimize hem de bizlere karşı halkımızın müthiş bir teveccühü var. Son derece memnunuz. AK Parti hükümetimiz her zaman esnafımızın da sanayicimizin de yanında olmaya devam edecek. Konya'da üretime desteğimizi sürdüreceğiz” diye konuştu.

‘YÜZÜMÜZÜN AKIYLA ÇIKACAĞIZ'

14 Mayıs seçimlerinden zaferle ayrılacaklarını söyleyen Faruk Özçelik, "Sanayici esnafımıza hükümetimizin icraatlarını anlattık. Esnafımız da son derece memnun kaldı. Biz de sahadaki olumlu tablodan dolayı mutluyuz. Allah’ın izniyle 14 Mayıs seçimlerinden yüzümüzün akıyla çıkarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte zaferle Ankara’ya gideceğiz. Halkımıza yüksek teveccühünden dolayı teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

'GENÇLERİMİZİN İLGİSİ MUTLU EDİYOR'

Gençlerin ilgilerinin kendilerini ayrıca memnun ettiğini belirten Faruk Özçelik, sözlerini şöyle tamamladı: “Özellikle ilk oy atacak gençlerimizle alakalı bir çalışmamız da var. O nedenle sanayideki gençlerimizin ilgisi bizleri çok mutlu ediyor. Onlarla konuşuyoruz, sohbet ediyoruz, arkadaş oluyoruz. Maşallah gençlerimizin gelecekle alakalı hayal dünyaları son derece geniş, düşünceleri müthiş. Onlardan etkileniyoruz. Gençlerimizle el ele, omuz omuza yürüyeceğiz.”

AdminAdmin

YORUMLAR