GÜNCEL

NEÜ ​Rektör Yardımcıları Değişti

NEÜ'de Rektör Yardımcılıkları görevlerini yürüten Prof. Dr. Zekeriya Mızırak, Prof. Dr. Oğuz Doğan ve Prof. Dr. Muhiddin Okumuşlar onuruna bir veda programı düzenlendi.

NEÜ ​Rektör Yardımcıları Değişti

NEÜ Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali Kahraman ile Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Birekul, 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanununun 13. maddesi uyarınca NEÜ Rektör Yardımcılıklarına atanmışlardı. Kahraman ve Birekul, düzenlenen devir teslim programının ardından görevlerine başladılar.

15 Temmuz Yerleşkesi Rektörlük makamında gerçekleştirilen devir teslim ve veda programında Rektör Prof. Dr. Cem Zorlu, bugüne kadar sunmuş oldukları değerli hizmetleri ve bu süreçte üniversitenin Türk Yükseköğretiminde elde ettiği başarı grafiğine sağladıkları üstün katkılarından dolayı Rektör Yardımcılarına ve danışmanımıza teşekkür ederek, kendilerine plaket takdiminde bulundu.

Program, hocaların karşılıklı iyi dilek ve temennilerinin ardından düzenlenen yemekle son buldu.

Boşta kalan rektör yardımcılığı

Yeni durumda, Rektör Yardımcıları Doğan, Mızırak ve Okumuşlar görevlerini Kahraman ve Birekul'a devrettiler. Rektör Danışmanı olarak görev yapan Dr. Hasan Kazak da yeni dönemde görev almayacak. Boşta olan bir Rektör Yardımcılığı için de önümüzdeki süreçte bir atama yapılacak.

AdminAdmin