ureticihaber.com
HV
13 TEMMUZ Cumartesi 05:08
Advert

Konya’nın Altın Çağı Zermeram’da, Hayat Çok Yakında Başlıyor

Konya’da temiz hava ile manzaranın buluştuğu Meram bölgesinde yer alan Zermeram projesinin ilk etabını oluşturan ve 2024 yılının ilk çeyreğinde teslim edilecek olan Elmas Evler, satış ofisi ve örnek dairesi ile konut sahibi olmak ya da yatırım yapmak isteyenlerle buluşuyor.

GÜNCEL
Konya’nın Altın Çağı Zermeram’da, Hayat Çok Yakında Başlıyor

Seha İnşaat ve Adese Gayrimenkul’ün ortak girişimi olarak hayata geçen, Konya’nın en büyük ve en kıymetli arazilerinden birinde yer alan Zermeram projesi, Meram bölgesine değer katmaya hazırlanıyor. Toplam 310 bin m2 alan üzerinde inşa edilen, her ihtiyaca yönelik farklı konut tiplerinin bulunduğu 3 etaptan oluşan proje; sosyal imkânları, keyifli peyzajı, spor alanları ve alışveriş merkezi ile Konya’nın ayrıcalıklı yaşam alanı olmaya aday. Yatay mimaride tasarlanan, geniş balkon ve teras alanları bulunan Zermeram, özellikle pandemi sonrasında değişen tüketici tercihleri için de benzersiz seçenekler sunuyor.

Gri su arıtma ve yağmur suyu depolamanın yanı sıra güneş enerjisi kullanımı gibi çevreci sistemlerin yer aldığı projede, aynı zamanda elektrikli araç şarjı üniteleri de bulunuyor. Uluslararası projelerle eş değer tasarımlara sahip konutların iç dekorasyon, mobilya ve teknolojik altyapısı ise günümüzün en iyi malzeme ve sistemlerinden oluşuyor

Projenin ilk etabı olan, 205 daire ve 9 büyük ölçekli villanın bunduğu Elmas Evler, satış ofisi ve örnek dairesinde konut sahibi olmak isteyenleri ağırlamaya devam ediyor. 3+1’den 5+1’e kadar farklı daire tipinde konut ve 10+3 oturum planlı villaların yer aldığı bu etapta, her dairenin kendine ait kapalı otoparkı ve depo alanı da bulunuyor. Konut sahiplerinin tüm günlük ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde planlanan projede, sosyal alanların yanı sıra farklı markaları buluşturacak bir alışveriş merkezi de yer alıyor. Yaklaşık 80 bin m2 alan üzerine kurulan Elmas Evler etabında, dairelerin 2024 yılının ilk çeyreğinde yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Sanat yapılarından endüstriyel yapılara, alışveriş merkezlerinden modern yaşam alanlarına kadar inşaat sektörünün her alanında çevresine değer katan projeler üreten Seha Yapı’nın, Adese Gayrimenkul Yatırım ile beraber üstlendiği Zermeram, Konya’nın yatırım değeri hızla artan projeleri arasında yer alıyor. Zermeram, Konya’nın eşsiz manzarasının, yaz sıcaklarında esen serinletici Gedavet rüzgârı ve temiz havasıyla buluştuğu; şehrin beğenilen lokasyonu Meram’da, konut almak ya da yatırım yapmak isteyenlerin ilgisini çekiyor. Konumu, seyir terasları, yemyeşil vadileri, yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanları, sağlıklı yaşam merkezi, sosyal alanları ve alışveriş merkezi ile Konya’nın en ayrıcalıklı projesi Zermeram’ın satışa sunulan Elmas Evler etabı ve devam eden diğer etapları hakkında detaylı bilgi için satış ofisi ziyaret edilebiliyor.

 

AdminAdmin

YORUMLAR