ureticihaber.com
HV
31 MAYIS Çarşamba 00:16
Advert

Hiç Süslemeyin Ondan Bir Şey Olmaz

İmdat Yayla
İmdat Yayla

Sevgili Arkadaşlarım Kıymetli Kardeşlerim Canlar

Benim karakterinde hiç değişmeyen çizgi mutlak samimiyettir. Benden kimse başkasının üstünde meziyet aramaya kalkışmasın. Doğuşumdaki tek güzellik Türk olarak dünyaya gelmemdir.

Bizim Töremizde yani Türklük töresinde Bir bayan sadece Siyasette değil ,iş hayatında günlük yaşantılarında, yalan söylemeyi, iftira atmayı, karalamayı mubah gören, hırs içinde mal, mülk, makam, mertebe peşinde ömrünü tüketip evinde çocuğuna iyi annelik yapmıyorsa fena bir kadındır. Ondan ne siyasetçi olur nede başka bir şey. O zamanlar Birilerinin inisiyatifi ile hasbelkader atama ile başkan oluşunda inisiyatif kullan zati aliler de Sonradan görevden alındılar. Onlara sorarım şimdi huzurlumunsunuz Şevkat Çetin’in atamadan önce söyledikleri hala kulağımda çınlıyor. Fakat O dönemin ikilisi biz kefiliz demesi onlara ömür boyu vicdan azabı çekmeye yeter artar bile . O ikili Olarak tek sorum siyasetçi olarak siz üzerinize düşen görevleri layıkıyla yerine getirebildiniz mi ? yoksa en ufak bir sıkıntıda ya da olumsuzluk karşısında sadece şikâyet edip, başkalarının hakkını girerek , yaptığınız hizmetlerden azami derecede nemalanmaya mı çalıştınız.

Sevgili Dostlarım Canlar

Ahlak, siyasetin temel yapı taşlarından biridir. Siyasetin ahlakı içine almadan işlemesi ya da siyasette siyasi alanın dışına çıkarılması, siyaseti de ahlaksız bir hale büründürmektedir. Bugün bilinçli ya da bilinçsiz bir süreç yoluyla, ahlakı öteleyen ve kendi alanına gömülü bir siyasi faaliyet, yürüttüğünü zanneden bence özürlüdür. Ahlaki temelden yoksun, ahlaki değer yargılarının süzgecinden geçmeyen bir siyasetçi, toplumda rüşvet, yolsuzluk uygulaması ile anılır. Mikser Çarpan denen O Şahsın Amacı aynı zamanda milletvekilli aday adayı olması İleride kişisel çıkarlar için kullanmasının önüne geçmek için Ankara’da genel merkezde büyüklerimle istişare ettim.

Sevgili Arkadaşlarım Kıymetli Kardeşlerim Canlar

Bildiğim Kadarı ile Anayasamızın 82’nci maddesinde milletvekilliğinin hangi hallerde düşeceği hüküm altına alınmıştır. Milletvekilliği statüsünün kaybedilmesine sebep olabilecek hususlardan birisi de Türkiye Büyük Millet Meclisi üyeliği ile bağdaşmayan bir görev veya hizmeti sürdürmekte ısrar etmektir. Aday adayı olan mikser çarpan denen şahısta da bu hallerin hepsi mevcut , aslında baştan kaybetti,

Son olarak şunu söylemek isterim Mikser Çarpan Haricindeki MHP ‘de bütün Milletvekili aday adayları Konya’mızın gerçek değeridir. Geleceğimizi onlar şekillendirecektir Onlara bu yetkiyi verebilmek için şahsım adın nefer olarak çalışacağımı beyan ederim. Bir dahaki Yazımda daha detaylı yazacağım haftaya görüşmek Üzere

SAYGILARIMLA VESSELAM

 

YORUMLAR