ureticihaber.com
HV
07 HAZİRAN Çarşamba 15:17
Advert

Yunak'ta Minik Öğrenciler Anneler Gününü Kutladı

Konya'nın Yunak ilçesi Merkez Anaokulu öğrencileri, “Anneler Günü “ etkinlikleri kapsamında bir kutlama programı düzenledi.

YEREL
Yunak'ta  Minik Öğrenciler Anneler Gününü  Kutladı

Konya'nın Yunak ilçesi Merkez Anaokulu öğrencileri, “Anneler Günü “ etkinlikleri kapsamında bir kutlama programı düzenledi. 3-4 ve 5 yaş grubu anasınıfı öğrencileri anneleri için hazırlamışı oldukları “Anneler Günü “ programında hünerlerini sergileyerek âdete görsel şölen sergilediler.

Yunak Öğretmenevi Salonu’nda Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program, Merkez Anaokulu Müdürü Fatma Algı’nın günün anlam ve önemini belirten konuşmasında tüm annelerin anneler gününü kutlayarak katılımcılara teşekkür etti. Programda, Merkez Anaokulu öğrencileri bir birinden güzel gösteriler sergileyerek, salonda bulunan katılımcılardan büyük ilgi gördü. Minik öğrenciler, yaptıkları gösterilerle annelerine duygulu anlar yaşatarak bol bol alkış aldı. Oldukça heyecanlı görünen anneler ise, çocuklarının sahnede gösterdikleri performansı ve bu mutlu anları cep telefonu kameralarıyla kaydetti. Miniklerin birbirinden güzel yaptıkları sunumlarla izleyenlere ve özellikle de annelerine duygusal anlar yaşattılar. Gösteriye katılan büyüklerinden tam not alan minikler, anneleri için yazdıkları şiirleri okurken oldukça heyecanlandılar.

Program; öğrenci, öğretmen ve protokolün birlikte hatıra fotoğraf çekiminin ardından, miniklerin annelerine çiçek takdimiyle sona erdi.

Anneler Günü programını Yunak Kaymakamı Murat Karahan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, şube ve okul müdürleri ile kalabalık bir veli topluluğu izledi.

AdminAdmin

YORUMLAR