ureticihaber.com
HV
07 HAZİRAN Çarşamba 15:06
Advert

Alaeddin İlkokulunda Kermes Düzenlendi

Selçuklu İlçesi Alaeddin İlkokulu’nda Okul Aile Birliğince Hatay İli Antakya İlçesindeki kardeş okulumuz Akhisar 125. Yıl İlkokulu yararına Kermes düzenlendi.

EĞİTİM
Alaeddin İlkokulunda Kermes Düzenlendi

Resim önizlemesi

 

 

Alaeddin İlkokulu Müdürü Ömer Ekici Kermeste yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi : ‘’ Kermesimiz yalnızca Kardeş Okulumuz Antakya Akhisar 125. Yıl İlkokulu’nun ihtiyaçlarının karşılanmasında değil, aynı zamanda öğrencilerimizin sosyal becerilerinin geliştirmelerinde, birbirleriyle kaynaşmalarında ve toplumsal dayanışma bilincinin oluşmasında da önemli bir rol oynuyor.

Resim önizlemesi

Velilerin yoğun katılımlarıyla gerçekleştirilen kermesten elde edilen gelirin Alaeddin İlkokulunun kardeş okulu olan Hatay İli Antakya İlçesinde faaliyet gösteren Akhisar 125. Yıl İlkokulu’nun acil ihtiyaçlarının karşılanmasında kullanılacaktır. Ayrıca ileri tarihlerde düzenleyeceğimiz kardeş okulda öğrenciler arasında kardeşlik bağlarını güçlendirecek Oyuncağımı Paylaşıyorum, Mektup Arkadaşım, Hayallerim Gerçekleşiyor gibi etkinliklerin de uygulanacağını söyleyen Okul Müdürü Ömer Ekici kermeste emeği geçen bütün idareci, öğretmen, veli ve mahalle esnaflarına verdikleri katkılardan dolayı teşekkür etti.’’

Resim önizlemesi

 

AdminAdmin

YORUMLAR