EĞİTİM

Yunak İnönü Ortaokulundan Kermes ve Sergi

Yunak İnönü Ortaokulu Müdürlüğü, 2023- 2024 eğitim öğretim yılını yaptığı iki etkinlikle taçlandırdı.

Yunak İnönü Ortaokulundan Kermes ve  Sergi

İlçenin başarılı okullarından Yunak İnönü Ortaokulu Okul Aile Birliğince kermes düzenleyerek velilerde yapılan el emeği ürünleri ziyaretçilerin beğenisine sundu. Ayrıca, açılan teknoloji tasarım ve resim sergisi ile bir yıl boyunca öğrencilerin yaptığı ürünler Yunak halkı tarafından takdir ve beğeni ile gezildi.

Resim önizlemesi

 Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan ve diğer protokol üyeleri , öğrenciler tarafından hazırlanan resim, teknoloji ve tasarım sergisinin açılışını gerçekleştirdi. Müdür İşcan, sergiyi gezerek öğretmenler Yurdanur Şenol ve Bahar Koçak'tan sergi hakkında detaylı bilgi aldı. Sergide öğrencilerin yıl boyunca yaptıkları çalışmalar ve projeler sergilendi.

Resim önizlemesi

Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, sergi açılışında yaptığı konuşmada, öğrencilerin ve öğretmenlerin yıl boyunca gösterdiği çabaların sonucunda ortaya çıkan bu güzel etkinlikten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ayrıca, kermes ve sergide emeği geçen okul yönetimine, öğretmenlere ve öğrencilere teşekkür etti.

Resim önizlemesi

İnönü Ortaokulu'nun düzenlediği bu yıl sonu kermes ve sergi etkinliği, eğitim camiasının birlik ve beraberlik içinde, sosyal ve kültürel etkinliklerle bir araya gelmesini sağlarken ilçe halkı için de güzel bir gün yaşanmasına sebep oldu.

İnönü Ortaokulunca düzenlenen sergi ve kermes etkinliği vatandaşlardan tam not alırken, öğrenciler de başarılı bir yılı geride bırakmanın sevincini yaşadılar.

AdminAdmin