ureticihaber.com
HV
01 ARALIK Perşembe 02:56
Advert

Kulu'da Muştalı Şüpheliden Uyuşturucu Madde Çıktı

Konya Emniyeti gençleri uyuşturucudan uzak tutmak için mücadelesini sürdürüyor, zehir tacirlerine göz açtırılmıyor… Emniyet güçleri öğrencilerin güvenli bir şekilde eğitimlerini sürdürebilmeleri için özellikle okul bölgelerinde denetimleri sıkı tutuyor.

ASAYİŞ
Kulu'da Muştalı Şüpheliden Uyuşturucu Madde Çıktı

Konya’nın Kulu İlçesi Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde okul çevrelerinde dolaşan bir şahıs poliste şüphe uyandırdı. Öğrencilerin öğle arası istirahatine çıkacağı vakitte bölgede bulunan şüpheli polisin dikkatinden kaçmadı.

Kulu Emniyeti’ne bağlı polis ekipleri okul çevrelerinde sürdürdüğü devriye görevi esnasında durumundan şüphelendikleri B.E. isimli şahsı durdurdu. Ekiplerin durdurduğu şüpheli şahsın üzerinden 20 adet uyuşturucu hap, bir miktar esrar, 7 adet tabanca fişeği ve bir adet muşta çıktı.

19 yaşındaki B.E. isimli şüpheli hakkında uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti suçu ve kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde bulundurmak suçundan işlem başlatılarak adliyeye sevk edildi. Şüphelinin daha önce de hırsızlık, tehdit, yaralama gibi çeşitli suçlardan 13 ayrı suç kaydının olduğu öğrenildi.

AdminAdmin

YORUMLAR