ASAYİŞ

Konya'da Uyuşturucu Temizliği Devam Ediyor

Konya Emniyet Müdürlüğü Narkotik ekiplerinin uyuşturucu ve uyuşturucu satıcılarıyla mücadelesi sürüyor.

Konya'da Uyuşturucu  Temizliği  Devam Ediyor

. Polis ekiplerinin kıskacından bunalan zehir tacirlerinin uyuşturucu maddeleri gizlemek için kullandığı yöntemler de hayrete düşürüyor. Ekipler Konya’da yaptığı operasyonda bu kez mobilyalar arasına gizlenmiş uyuşturucu maddeyi tespit etti.

MOBİLYA SEHPASININ İÇİNE DAHİ UYUŞTURUCU GİZLEMİŞLER!

Konya’da Narkotik ekipleri zehir tacirlerini yaptığı operasyonlarla bunaltmaya devam ediyor. Ekipler Karaman Yolu üzerinde şüphe üzerine bir aracı durdurdu. Araç içerisinde arama yapan ekipler Narkotik köpeği Alex’in araca yüklenen mobilyalara tepki vermesi üzerine ekipler mobilyaları indirerek tek tek kontrol etti.

Alex’in yardımıyla mobilyalar arasındaki beyaz bir sehpayı tespit eden polis ekipleri matkapla sehpanın vidalarını söktü. Sehpa masasının altındaki sunta arasına gizlenen 2 parça halinde 586 gram Skunk maddesi ele geçirildi. Araç içerisinde yakalanan Erdal T. ve Ramazan V. gözaltına alındı.

MERAM’DA EKİPLERİN DURDURDUĞU ŞAHSIN EVİNDEN EROİN ZULASI ÇIKTI!

Narkotik ekipleri Meram ilçesi Öğretmenevleri Mahallesi’nde sokak satıcısı olduğundan şüphelendiği bir şahsı durdurdu. Şahsın üzerinde arama yapan ekipler 1 parça halinde 105 gram metamfetamin maddesi ele geçirdi.

Rıza A. isimli şahsı gözaltına alan ekipler şüphelinin ikametinde de uyuşturucu olabileceği ihtimali üzerine adrese yöneldi. Karatay ilçesi Sultan Mesud Mahallesi’nde bulunan ikametin içerisinde de arama gerçekleştiren Narkotik ekipleri 1 parça halinde 2730 gram eroin maddesi ve 1 adet hassas terazi ele geçirildi.

 

3 ŞÜPHELİ TUTUKLANDI

 

2 ayrı olayda gözaltına alınan Erdal T., Ramazan V. ve Rıza A. isimli 3 şüpheli sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

AdminAdmin