EKONOMİ

Kaymakam Özgür Pelvan’dan Kurban Bayramı Mesajı

Yunak kaymakamı Özgür Pelvan, Kurban Bayramı Dolayısı ile Kutlama mesajı yayımladı

Kaymakam Özgür Pelvan’dan  Kurban Bayramı Mesajı

Kaymakam Pelvan, mesajında : ‘’ Aziz Milletimizin ve İslam aleminin manevi değerlerini en güzel şekilde yaşatan dini bayramlarımızdan Kurban Bayramını milletçe, birlik ve beraberlik içerisinde sevdiklerimizle bayram sofrasında buluşarak geçirebilecek olmanın sevinç ve huzurunu yaşıyoruz.

İnsanları ortak değerlerde buluşturan, gönüllerin yakınlaştığı, sevgi ve saygının geliştiği, birlik ve beraberliğimizin temel taşlarından biri olarak gördüğümüz bayramlarımızı, gelecek kuşaklara geleneksel değerlerimizi en doğru şekilde aktarabilmek için fırsat olarak değerlendirmeliyiz. Bayramlar, kendi eş dost yakınlarımız kadar, kimsesiz, yoksul ve yaşlı insanlarımızla da daha yakından ilgilenme, maddi, manevi ikramda bulunma fırsatı olarak değerlendirilmelidir. Bayramlarımızın, en güzel gelenek ve hasletlerimizi koruma, yaşama ve yaşatma vasıflarıyla, bizleri birbirimize daha da yakınlaştırarak, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmesi temennisiyle; Kurban Bayramının ülkemize ve tüm dünyaya hayırlara vesile olmasını diliyorum.

 

Bayram süresince görev yapacak tüm kamu görevlilerimize başarılar diliyor, başta şehit ailelerimiz ve gazilerimiz olmak üzere tüm mesai arkadaşlarımızın ve ailelerinin bayramlarını kutluyor, tüm Yunak’lı hemşerilerime sevgi ve saygılar sunuyorum.’’dedi

 

AdminAdmin