YEREL

Hasan Kılca: Karatay’ın Yarınlarına Güzel Yollar Emanet Ediyoruz

Karatay Belediyesi, ilçenin ulaşım ağının yenilenmesi noktasında attığı büyük adımlara her geçen gün bir yenisini daha ekliyor. Belediye ekipleri, bu kapsamda mahalle yollarını daha güvenli ve konforlu hale getirmek amacıyla başlattıkları sıcak asfalt serimi çalışmalarına Karaaslan Üzümcü Mahallesi Kökçınar sokak ve çevresindeki bağlantı yollarında devam ediyor.

Hasan Kılca: Karatay’ın  Yarınlarına Güzel Yollar Emanet Ediyoruz

Karatay Belediyesi, ilçe genelinde vatandaşların ulaşımlarını daha rahat ve modern bir şekilde sağlayabilmeleri için projelerini bir bir hayata geçiriyor. Planlanan program dahilinde yol çalışmalarını sürdüren belediye bu kapsamda Karaaslan Üzümcü Sokak ve çevresindeki bağlantı yollarında sıcak asfalt serimi gerçekleştiriyor.

Resim önizlemesi

BAKIM ÇALIŞMALARI RUTİN OLARAK SÜRDÜRÜLÜYOR

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri aynı zamanda, ilçe merkezi veya merkeze en uzak mahalle ayrımı yapmaksızın vatandaşların güvenliği ve konforlu ulaşımı için ilçenin birçok yerinde yol yapım, parke ve bordür, onarım ve bakım çalışmalarını da rutin olarak sürdürüyor.

KARATAY’IMIZIN HEM BUGÜNÜNE HEM DE YARININA HİZMET EDİYORUZ

Alt yapısı tamamlanan birçok noktada yol yapım, asfaltlama çalışmalarını büyük bir titizlikle devam ettirdiklerini söyleyen Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca; “Karatay’ımızın yarınlarına yaşam standardı yüksek yollar emanet ediyoruz” dedi.

Resim önizlemesi

Karaaslan Üzümcü Mahallesi’ndeki çalışmaları değerlendiren Başkan Kılca; “Karatay’ımızın hem bugününe hem de yarınına hizmet ediyoruz. Hemşehrilerimize hizmet ederken asla yorulmuyoruz, çok çalışıyoruz, emek sarf ediyoruz ve ilçemizin hem bugününe hem de yarınlarına güzel eserler, güzel yollar ve yaşam standardı yüksek yaşam alanları emanet ediyoruz. Asfaltlama çalışmaları, mahalle sakinlerinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda planlanarak hayata geçiriliyor. Ekiplerimiz bir taraftan sıcak asfalt çalışmalarını yaparken bir taraftan da alt yapı ve tretuvar gibi çalışmalarını sürdürüyor. Bizler vatandaşlarımızın güvenli ve rahat bir ulaşım sağlayabilmesi için tüm ekiplerimizle gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz. Hedefimiz, mahallelerimizdeki yolları modern ve konforlu hale getirmek” açıklamalarına yer verdi.

 

 

Resim önizlemesi

 

 

 

 

 

 

AdminAdmin