ureticihaber.com
HV
01 ARALIK Perşembe 03:09
Advert

Çaldığı Bisikletle Gidip Kamyonet Çalan Hırsız, Polis Ekiplerinin Titiz Çalışması Sonucu Yakalandı

Konya’da bir kamyonetin çalınma ihbarı üzerine harekete geçen polis ekipleri güvenlik kameralarını inceleyerek şüpheliyi tespit etti. Güvenlik kamerası görüntülerinde, hırsızın birkaç gün önce çaldığı bisikletle olay yerine gelerek kamyoneti çalıştırdığı ve bisikletini kamyonetin arkasına yükleyerek olay yerinden kaçtığı görülüyor.

ASAYİŞ
Çaldığı Bisikletle Gidip Kamyonet Çalan Hırsız, Polis Ekiplerinin Titiz Çalışması Sonucu Yakalandı

Selçuklu ilçesinde bir kamyonetin çalınma ihbarı üzerine Asayiş Şube Müdürlüğü Oto Hırsızlık Büro Amirliği Ekipleri harekete geçti.

Onlarca kamerayı inceleyen ekipler, şüpheli şahsın olay yerine bisikletle geldiği ve bisikletini çaldığı araca yükleyerek olay yerinden uzaklaştığı ve aynı araçla Horozluhan Mahallesindeki bir iş yerinden alüminyum çıtaları çaldığı tespit edildi.

Asayiş ekiplerinin yaptığı incelemelerde şüphelinin çaldığı kamyoneti Selçuklu İlçesi Kılıçarslan Mahallesi üzerinde bırakıp kaçtığı anlaşıldı. Çevredeki güvenlik kameralarını tek tek inceleyen ekipler 18 ayrı suçtan kaydı olan hırsızlık şüphelisi A.G.’yi Esenler Mahallesindeki metruk bir binanın müştemilatında kıskıvrak yakalanarak gözaltına aldı.

METRUK BİNA HIRSIZIN DEPOSU ÇIKTI

Şüphelinin yakalandığı metruk binadan yine aynı şüphelinin çaldığı tespit edilen 1 motosiklet ve 2 bisikleti ele geçirildi. Polis tarafından el konulan çalıntı kamyonet, motosiklet ve 2 bisiklet sahiplerine teslim edilirken adliyeye sevk edilen şüpheli A.G. adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

AdminAdmin

YORUMLAR