GÜNCEL

Başsavcı Sayın Halil İnal, ‘’Hepimizin Bir Dünyası Var“

Türkiye Çevre Haftası Kutlamaları kapsamında Konya Cumhuriyet Başsavcılığınca enerji tasarrufu, 0 atık projesi ile ilgili konferans, çevre temizliği, adliyemizde enerji ve su kullanımının azaltılması için bilgilendirme etiketleri asıldı.

Başsavcı Sayın Halil İnal,  ‘’Hepimizin Bir Dünyası Var“

“Hepimizin Bir Dünyası Var“ Temalı Türkiye Çevre Haftası Kutlamaları kapsamında Konya Cumhuriyet Başsavcılığımızca enerji tasarrufu, 0 atık projesi ile ilgili konferans, çevre temizliği, adliyemizde enerji ve su kullanımının azaltılması için bilgilendirme etiketleri asıldı.

 

Konya Cumhuriyet Başsavcı Halil İnal, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Hasan Ay , Cumhuriyet Başsavcı Vekilleri, Mahkeme Başkanları, Hakimler, Cumhuriyet Savcıları, Yazı İşleri Müdürleri ile adalet personelimizin katıldığı programa toplamda 180 kişi katılım sağladı.   

          

               Adlimizde bilgisayar, yazıcı, aydınlatma ürünleri ve enerji sarfiyatı olan diğer cihazların mesai saati dışında istinasız olarak kapatılmasını ve fazla su sarfiyatını önlemek amacıyla bilgilendirme etiketleri yapıştırıldı. Konya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından görevlendirilen çevre mühendisi tarafından enerji tasarrufu ve 0 atık projesi ile ilgili konferans verildi , ardından adliyemiz ve çevresinde çevre temizliği etkinliği düzenlendi. Toplu çekilen hatıra fotoğrafı sonrasında program sana erdi.

AdminAdmin