ureticihaber.com
HV
01 ARALIK Perşembe 04:05
Advert

Başkan Altay’dan Gençlere Müjde

Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya’da örgün olarak üniversite öğrenimine devam eden öğrencilere yönelik hizmetler sunduğu Genç Kültür Kart Programını daha kapsamlı hale getirdi. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Genç Kültür Kart Proje Destek Programı başvurularının başladığını belirterek, “Kültür ve Sanat, Sağlıklı Yaşam ve Spor, Teknoloji ve Sosyal Medya, Çevre ve Sıfır Atık, Gönüllülük ve Kişisel Gelişim başlıklarında gerçekleştireceğiniz projelerinize 30 bin liraya kadar ayni destek sağlayacağız.” dedi.

YEREL
Başkan Altay’dan Gençlere Müjde

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin geçen yıla oranla daha kapsamlı hale getirdiği Genç Kültür Kart Proje Destek Programı başvuruları başladı.

“GENÇ KÜLTÜR KART PROGRAMINA ÜYE SAYISI 49 BİNİ GEÇTİ”

Konya’da örgün olarak üniversite öğrenimine devam eden öğrencilere yönelik hizmetlerin sunulduğu Genç Kültür Kart Programına üye sayısının 49 bini geçtiğini kaydeden Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, “Geçen yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz Genç Kültür Kart Proje Destek Programımızla, sosyal sorumluluk faaliyetlerinde bulunan 41 gençlik grubuna, projelerini gerçekleştirmeleri için ayni destek sağladık. Aynı zamanda proje içerisinde görev almış genç arkadaşlarımızı maddi yönden destekledik.” dedi.

“30 BİN LİRAYA KADAR AYNİ DESTEK SAĞLAYACAĞIZ”

Genç Kültür Kart Proje Destek Programı başvurularının başladığını müjdeleyen Başkan Altay, “Kültür ve Sanat, Sağlıklı Yaşam ve Spor, Teknoloji ve Sosyal Medya, Çevre ve Sıfır Atık, Gönüllülük ve Kişisel Gelişim başlıklarında gerçekleştireceğiniz projelerinize 30 bin liraya kadar ayni destek sağlayacağız. Başvuru yapmak ve detaylı bilgi almak için 'genckultur.com’ adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Gençlerimiz yapacağımız bu çalışmayla sosyal sorumluluk programı oluşturarak; hem Konya’mızın katma değerine katkı sağlayacak hem de şehrimiz için geliştirilebilir ve sürdürülebilir programlar üretecek.” ifadelerini kullandı.

Başkan Altay, gençler için yapılacak tüm çalışmaları gençlerle birlikte hayata geçirmeye devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

 

AdminAdmin

YORUMLAR