YEREL

Akşehir Belediyesi Yardımlarını Sürdürüyor

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından başlattığı yardım çalışmaları ile depremzedelerin acısına ortak olmaya çalışan Akşehir Belediyesi, bölgeye yaptığı yardımları sürdürüyor.

Akşehir Belediyesi Yardımlarını Sürdürüyor

Akşehir Belediyesi tarafından depremzede vatandaşların kullanabilmesi amacıyla iki adet konteyner ev ile çeşitli ihtiyaç malzemeleri ile dolu tırlar depremden etkilenen Hatay’a gönderildi.

Resim önizlemesi

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya yaptığı açıklamada “Depremzede vatandaşların barınma ihtiyaçlarına katkı sağlamak için çalışmalarımızı ilk günden bu yana sürdürüyoruz. Bu amaçla 2 adet konteyner evimizi ve içerisinde 6 Adet Bilgisayar Kasası, 6 Adet Monitör, 6 Klavye ve Mouse, 3 Adet Dizüstü Bilgisayar, 3 Adet Yazıcıyı deprem bölgemize gönderdik.

Resim önizlemesi

Diğer tırımızda da yiyecek, temizlik, soba gibi ısınma gereçlerinden oluşan ihtiyaç malzemesi hazırladık.  Hemşerilerimiz, iş insanlarımız, sivil toplum kuruluşlarımızın katkıları ile bu acılı günlerimizi yardımlaşarak ve birbirimize kenetlenerek aşacağız. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Resim önizlemesi

  

AdminAdmin