EĞİTİM

Yunak'ta Sene Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı Yapıldı

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı, Yunak İlçe Millî Eğitim Müdürü Mahmut İşcan'ın başkanlığında gerçekleştirildi.

Yunak'ta Sene Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı Yapıldı

Sene sonu Müdürler Kurulu Toplantısı, İlçe Millî Eğitim Müdürü Mahmut Işcan'ın yanısıra Şube Müdürü ile Yunak İlçe Millî Eğitim Müdürlüğüne bağlı, okul ve kurum müdürlerinin katılımıyla Yunak Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda yapıldı.

Toplantıda, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı yıl sonu istatistikleri ve diğer bilgiler aktarıldı. Toplantıda ayrıca, başarı başarısızlık ile devam devamsızlık durumları, LGS ve YKS sınavları, rehberlik hizmetleri, Halk Eğitim kursları, MESEM, Zümre toplantıları, Bizim Okulumuz, Önceliğimiz Matematik, e- Twinning vb projeler, yaz dönemi açılacak eğitim ve kurslar, okulların bakım ve onarımları, yaz tatilinde okullarda alınacak önlemler, yazışmalar, duyurular, izinler, kayıtlar ve 2024-2025 eğitim öğretim yılına hazırlık çalışmaları ele alındı.

Toplantının devamında okul yöneticilerinden gelen soruların cevaplandırılmasının ardından, toplantı iyi niyet dilekleri ve teşekkür konuşmalarıyla sona erdi.

 

AdminAdmin