ureticihaber.com
HV
15 TEMMUZ Pazartesi 23:15
Advert

Yunak'ta Karne Heyecanı

Yunak Kaymakamı Özgür Pelvan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, 2023 - 2024 eğitim ve öğretim yılının son gününde Borsa İstanbul İlkokulunda öğrencilerin karne heyecanına ortak oldular.

EĞİTİM
Yunak'ta Karne Heyecanı

2023-2024 eğitim ve öğretim yılının sona ermesiyle birlikte Yunak ilçesinde binlerce öğrenci karne heyecanı yaşadı. Kaymakam Özgür Pelvan ve Belediye Başkanı Subhan Günaltay ilçe protokolü ile birlikte Borsa İstanbul İlkokulunda düzenlenen karne töreninde öğrencilerle bir araya geldi.

İlkokul birinci sınıf öğrencilerinin karne heyecanına ortak olan ve karnelerini dağıtan Kaymakam Pelvan, öğrencilere daha iyi bir gelecek hazırlamak için çalıştıklarını kaydetti. Kaymakam Özgür Pelvan, Belediye Başkanı Subhan Günaltay, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan ve protokol üyeleri, öğrencilere karnelerini ve hediyelerini verdiler. Protokol, İstiklal Marşı törenine de katılarak öğrenci ve öğretmenlere iyi tatiller dilediler.

Karne töreni programına; Kaymakam Pelvan'ın yanı sıra Belediye Başkanı Subhan Günaltay, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, İlçe Emniyet Amiri Numan Salatan, İlçe Jandarma Komutanı Hüseyin İmren ile diğer davetliler ve veliler katıldı.

AdminAdmin

YORUMLAR