GÜNCEL

Vali Özkan ; ‘’ Jandarma Teşkilatımız Milletimizin Kalbinde Taht Kurmuştur’’

Konya Valisi Vahdettin Özkan , Jandarma Teşkilatının 185.Kuruluş Yıldönümü nedeni ile kutlama mesajı yayımladı

Vali Özkan ; ‘’ Jandarma Teşkilatımız  Milletimizin Kalbinde Taht Kurmuştur’’

Vali Özkan Mesajında :  ‘’Ülkemizin ve milletimizin huzurunu, can ve mal güvenliğini en üst düzeyde sağlayan  Jandarma Teşkilatımızın 185. kuruluş yıldönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Milletimizin huzur ve güvenliği için şerefli geçmişinden aldığı tecrübe ile gücünü yasalardan, desteğini aziz milletimizden alan Türk Jandarma Teşkilatı, genel asayiş hizmetlerinden terörle mücadeleye, trafik güvenliğinden uyuşturucuyla mücadeleye, düzensiz göçten kaçakçılığa kadar çok geniş bir sahada üstlendiği tüm görevlerdeki başarılarıyla bizleri gururlandırmaktadır.

Kadro yapısında askerin bulunduğu kolluk olarak da suç ve suçlu ile mücadelesinde disiplinli ve fedakâr çalışmaları ile Jandarma Teşkilatımız her daim halkımızın yüksek teveccühünü kazanmıştır.

Bu duygu ve düşüncelerle, ülkemizin güvenliği ve halkımızın huzuru için milletimizle iç içe çalışmalarını sürdüren Jandarma Teşkilatımızın 185. kuruluş yıldönümünü kutluyor, vatan uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyoruz, görevi başındaki tüm teşkilat mensuplarımıza da sağlık, huzur ve başarılar diliyorum’’ Dedi

AdminAdmin