ureticihaber.com
HV
13 TEMMUZ Cumartesi 07:17
Advert

Torku Şekerspor Madalyaları Topladı

Torku Şeker Spor, iki ayrı branşta madalyaları topladı. Başarılı kulübün sporcuları, İngiltere’de 2 bronz, Sakarya’da ise 3 Altın ve 2 Kupa kazandı.

SPOR
Torku Şekerspor Madalyaları Topladı

Torku Şeker Spor’un başarılı branşlarından Bedensel Engelliler Badminton takımının sporcusu Emine Seçkin, madalya koleksiyonuna 2 bronz madalya daha ekledi.

Resim önizlemesi

İngiltere’nin Sheffield şehrinde gerçekleştirilen Tekerlekli Sandalye Badminton oyunlarında Milli takım adına parkeye çıkan Emine Seçkin, Level 1 kategorisinde, hem teklerde hem de karışık çiftlerde iki üçüncülük elde etti. Torku Şeker Sporlu milli badmintoncu, bu derecesi ile Paris 2024 Oyunlarına bir adım daha yaklaşmış oldu.

Resim önizlemesi

BAŞKAN ERKOYUNCU’YA TEŞEKKÜR

Torku Şeker Spor Onursal Başkanı PANKOBİRLİK Genel Başkanı Sayın Ramazan Erkoyuncu’ya teşekkürlerini ileten Emine Seçkin “Torku Şekerspor’un katkıları ile başarılarıma bir yenisini daha ekledim. Zorlu ve prestijli bir turnuvada dereceye girmekten dolayı mutluyum. Hafif sakatlığım vardı. Bu beni biraz etkiledi. 2024 Paris Olimpiyatları yolunda puan toplamak için ilk 3’e girmek önemliydi. Milli takım antrenörüm Ahmet Bozdam’a ve milli takım yetkililerine destekleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Resim önizlemesi

SAKARYA’DA 3 ALTIN VE TAKIM ŞAMPİYONLUĞU

Sakarya Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye Kupası 3. Etap Kamil Yaşar Eşer PYY Bisiklet Yarışları da geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirildi.

Büyük heyecana ve çekişmeye sahne olan Kriteryum yarışlarında Yıldız A Erkekler kategorisinde Torku Şeker Spor’dan Mehmet Mayda, altın madalya kazandı. Yıldız Erkekler takımı ise Türkiye 3. Oldu.

Resim önizlemesi

Yıldız A Kadınlar Yol Yarışında ise Torku Şeker Sporlu Emine Adanalı Türkiye Birincisi, Kriteryum yarışında Rabia Şimşir Türkiye Birincisi olarak altın madalya kazandı.

Bu başarı Yıldız Kadınlar da takım şampiyonluğu kupasını da Torku Şeker Spor’a getirdi.

Resim önizlemesi

Torku Şeker Spor Bisiklet Takımı Antrenörü İsmail Uğurlu, “Katılımı yüksek, zorlu bir yarıştan da başarıyla ayrıldık. Her daim Çumra gençliğinin yanında olan ve destek veren Torku Şekerspor Onursal Başkanımız Sayın Ramazan Erkoyuncu’ya, Kulüp başkanımız ve yönetimimize sporcularım adına teşekkür ediyorum” dedi.

 

AdminAdmin

YORUMLAR