ureticihaber.com
HV
15 TEMMUZ Pazartesi 23:08
Advert

PANKOBİRLİK Genel Başkanı Ramazan Erkoyuncu'dan Genel Kurul Kararı

PANKOBİRLİK Genel Başkanı ve Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi başkanı Ramazan Erkoyuncu Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi, bu yıl yapılacak Mali Olağan Genel Kurulu, yönetim kurulu kararıyla Seçimli Genel Kurul yapma kararı aldı

GÜNCEL
PANKOBİRLİK Genel Başkanı Ramazan Erkoyuncu'dan Genel Kurul Kararı

Türkiye'nin gıda devlerinden Konya Şeker'in sahibi konumundaki Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi, bu yıl yapılacak Mali Olağan Genel Kurulu, yönetim kurulu kararıyla Seçimli Genel Kurul'a dönüştürdü.

Genel kurul ilanında, seçimli genel kurulun 27 Temmuz 2024 Cumartesi günü gerçekleştirileceği belirtildi. Konya'da bulunan 52 bin çiftçi, bu tarihte yapılacak genel kurulda Konya Şeker'in yeni başkanını seçecek. Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi başkanlığına seçilen isim, aynı zamanda Türkiye'nin önemli tarım kuruluşlarından PANKOBİRLİK'in de başkanı olacak ve ülke tarımında önemli bir rol üstlenecek.

PANKOBİRLİK Genel Başkanı ve Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Ramazan Erkoyuncu, yapılacak seçim için seçim bürosu açacağını duyurdu. Erkoyuncu, yaptığı açıklamada, "Kıymetli Çiftçilerimiz, Kooperatif Ortaklarımız; görevi bizlere tevdi ettiğiniz günden bugüne 3 yıldır alın terinizin karşılığını almanız adına verdiğimiz mücadelede yürekten destekleriniz azmimizi hep yüksek tuttu, birlikte başarmamıza vesile oldu. Aramızda oluşan bu samimi gönül bağının daha da güçlenmesi için sizlerden bir dönem daha yetki istiyoruz. Çıktığımız bu yolda vereceğiniz her bir destek bizler için çok kıymetlidir. Sizleri Perşembe günü yapacağımız seçim büromuzun açılışına bekliyoruz. Selam ve saygılarımla" ifadelerini kullandı.

AdminAdmin

YORUMLAR