ureticihaber.com
HV
13 TEMMUZ Cumartesi 07:11
Advert

Mis Koleji Yeni Eğitim Yılna Hazır

Güçlü eğitimci kadrosuyla hizmet veren Mis Eğitim Kurumları, yeni eğitim öğretim döneminde gelişim odaklı misyonuyla entelektüel, sosyal ve akademik alanda gelişimlerini tamamlamış öğrenciler yetiştirmeyi hedefliyor.

EĞİTİM
Mis Koleji Yeni Eğitim Yılna Hazır

2023-2024 eğitim öğretim yılı 11 Eylül Pazartesi günü okullarda ilk ders zilinin çalmasıyla başlayacak. 2018 yılından bu yana eğitim alanında Konya’da başarılı işlere imza atan Mis Eğitim Kurumları, yeni dönemde de birbirinden farklı eğitimlerle öğrencilerini geleceğe hazırlamayı hedefliyor. Alanlında uzman kadrosuyla hizmet verdiklerini dile getiren Mis Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ali Demir, “2023 –2024 eğitim öğretim yılında gelişim odaklı misyonumuzla ve uzman öğretmen kadromuzla öğrencilerimizin yine entelektüel, sosyal, kişisel ve akademik olarak gelişimlerini hedefliyor olacağız. Yönetim kurulu başkanımız Salih Özkan Bey’in yola çıkarken belirtmiş olduğu insan yetiştirme kaygısı, geleceğin güçlü Türkiye’si için güçlü karakterde gençler yetiştirme çabası, kaliteli bir toplum için başta ailesine, öğretmenlerine ve tüm insanlığa saygılı gençler yetiştirme çabasını bizlerde devam ettirmekteyiz” dedi.

Öğrencilerin her türlü eğitimleri için gerekli alanların olduğuna dikkat çeken Demir, “Öğrencilerin bilimsel çalışmalarını, sportif faaliyetlerini, kültürel sanatsal faaliyetlerini gerçekleştirebildiği alanlar sunmakta ve alanında uzman öğretmen kadrosu ile gelişimi desteklemektedir. Öğrencilerin akademik başarılarına yön veren rehberlik birimi aynı zamanda okul ve veli işbirliğini sürekli canlı tutarak eğitim öğretim sürecini bütün olarak ilerletmektedir” diye konuştu.

ali-demir-rafet-ebabil-mevlut-ugur.jpg

Mis Eğitim Kurumları’nda eğitim alan öğrencilerin niteliklerini anlatan Demir, “Öğrencilerimiz; güler yüzlü, alanında uzman, kişisel gelişiminin ve akademik başarısının sürekli takip edildiği bir kadro ile uyumlu ve bilge kişidir. Teknolojik olarak donanımlı, ferah ve her şeyin düşünüldüğü sınıflarda öğrenciler beceri ve yeterliliklerinin takip edildiği rehber öğretmenler doğrultusunda akademik hayatının yanı sıra sportif, kültürel ve sanatsal yönlerini keşfetme imkânı bulmaktadır. Mis öğrencilerini kazanım ve ihtiyaçlarına yönelik eğlenceli ve öğretici gezilerle verimli bir eğitim öğretim yılı beklemektedir. Mis Eğitim Kurumları amacı ilgi ve yetenekleri doğrultusunda, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan onurlu bir nesil yetiştirmektir” şeklinde konuştu.

dsc-0901.jpg

BÜTÜNCÜL EĞİTİM VERİLİYOR

Mis Eğitim Kurumları’nın kuruluşuna değinen Demir, “Mis Eğitim Kurumları 2018-2019 eğitim öğretim yılında faaliyete başlamıştır. Fiziki olarak Anasınıfı, İlkokul, Ortaokul ve Anadolu Lisesi dâhilde her öğrencinin iyi bir eğitim alabilmesi için bütüncül eğitim vermektedir. Mis Eğitim Kurumları dersliklerinden yemekhanesine, atölyelerinden laboratuvarlarına, müzik sınıfından görsel sanatlar sınıfına, spor salonundan konferans salonuna kadar tüm imkânları öğrencilerine sunmaktadır” ifadelerine yer verdi. 

İMDAT YAYLA

 

AdminAdmin

YORUMLAR