EĞİTİM

Millieğitim İlçe Müdürü İşcan'dan YKS Mesajı

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, 08-09 Haziran tarihlerinde yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) nedeniyle bir mesaj yayınlayarak, sınava girecek öğrencilere başarılar diledi.

 Millieğitim  İlçe Müdürü İşcan'dan YKS Mesajı

İşcan, mesajında şunları kaydetti:

"Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığınca düzenlenen ve sevgili gençlerimizin eğitim hayatları için önemli bir aşama olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (2024-YKS) katılacak tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.

Bütün öğrencilerimizin, eğitim hayatları boyunca edindikleri bilgi ve birikimleri, heyecana ve strese kapılmadan sınava yansıtacaklarına ve hak ettiği başarıya ulaşacaklarına inanıyorum.

Neslimizin ve milletimizin teminatı olan sevgili gençlerimizin, büyük bir azim ve çabayla hazırlandıkları ve hafta sonu girecekleri Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nda başarılı olacaklarına inancım tamdır. Siz gençlerimiz bizler için çok kıymetlisiniz.

Her zaman yanınızda olan tüm sevenlerinizin bu süreçte de yanınızda olacağını asla unutmayın. Sizi, hayatın yeni bir safhasına taşıyacak bu sınav elbette önemlidir. Ama bilin ki ruh ve beden sağlığından daha önemli değildir. Aldığınız sonuç ne olursa olsun, önünüzde uzun bir hayat var.

Bu düşüncelerle sınava büyük bir azim ve özveriyle hazırlanan siz kıymetli öğrencilerimizin ve her zaman destekleriyle evlatlarının yanında olan ailelerin sınav heyecanını paylaşıyor, sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum."

AdminAdmin