ureticihaber.com
HV
01 ARALIK Perşembe 02:33
Advert

Konyalı Berberler Adana'da Şov Yaptı

Adana'da düzenlenen Estetik Kozmetik ve Güzellik Fuarına Konyalı berberler damgasını vurdu. Saç kesim ve renklendirme alanında gerçekleştirdikleri şov büyük beğeni topladı. Fuara katılan oda üyeleri meslekleki teknolojilerdeki yenilik ve gelişmelerden bilgi sahibi olma fırsatı buldu.

YEREL
Konyalı Berberler Adana'da Şov Yaptı

Türkiye genelindeki berberlerin hünerlerini sergilediği Estetik Kozmetik ve Güzellik Fuarı Adana'da gerçekleştirildi. Adana'nın ev sahipliğinde 17-21 kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen fuara Konya Berberler ve Kuaförler Odası da katıldı. Adana Fuar ve Kongre Merkezinde gerçeleştirilen organizasyona Konyalı berberler damgasını vurdu. Fuarda Konya Berberler ve Kuaförler Odası şov ekibinin saç kesim ve renklendirme alanında gerçekleştirdikleri şov büyük beğeni topladı. Hünerlerini sergileyen Konyalı berberler büyük alkış aldı.

Konya Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Veli Baranok, şov ekibine Konya'yı başarılı bir şekilde temsil ettiklerinden dolayı teşekkür etti. Düzenlenen fuar ile ilgili değerlendirmede bulunan Baranok, ''Adana Kuaförler Odasının ev sahipliğinde düzenlenen ve 25 sektörün desteklediği fuara üyelerimizle birlikte katılım sağladık. Fuar sayesinde üyelerimiz mesleki teknolojilerdeki yenilikler ve gelişmelerden bilgi sahibi oldular. Fuarın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim'' dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR