ureticihaber.com
HV
15 TEMMUZ Pazartesi 22:46
Advert

Konya Milletvekilleri Ve Başkan Kavuş, Bakan Özhaseki’yi Ziyaret Etti

AK Parti Konya Milletvekilleri Tahir Akyürek, Orhan Erdem, Mehmet Baykan ve Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’yi makamında ziyaret etti. Konya ve Meram yatırımları, projeleri ve meselelerinin konuşulduğu ziyarette Başkan Kavuş, bugüne kadar Meram’a dair yapılan çalışmalara verdiği destekten dolayı Bakan Özhaseki’ye teşekkür etti.

GÜNCEL
Konya Milletvekilleri Ve Başkan Kavuş, Bakan Özhaseki’yi Ziyaret Etti

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, AK Parti Konya Milletvekilleri Tahir Akyürek, Orhan Erdem, ve Mehmet Baykan ile birlikte Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’yi makamında ziyaret etti. Başkan Mustafa Kavuş, ziyaretinde Bakan Özhaseki’ye Meram yatırımları ve projeleri hakkında bilgi vererek bundan sonra gerçekleştirecekleri çalışmalar için destek istedi.

 

BAŞKAN KAVUŞ; “MEVZU MERAM İSE HER PLATFORMDA VE HER YERDE OLMAYA GAYRET GÖSTERİYORUZ”

 

Başkan Mustafa Kavuş, ziyareti ile ilgili yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi; “Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki Beyefendi’ye nazik ev sahipliği için şükranlarımı sunuyorum. Konya Milletvekillerimiz Tahir Akyürek, Orhan Erdem, ve Mehmet Baykan ile birlikte gerçekleştirdiğimiz ziyarette pek çok konu gibi ilçemiz, ilçemizin sorunları, yatırım projeleri de masaya yatırıldı. Sayın Bakanımız, gerek yatırımlarımız gerekse gelecek planlamalarımızla yakından ilgilendi. Kendisine ilçemize gösterdiği hassasiyet ve yakınlıktan dolayı teşekkür ediyorum. Gerçekleştirdiğimiz ve yapılması planlanan projelerle ilgili kendisine bilgiler verdik. Çalışmalarımız ve projelerimizle birlikte Meram’ın meselelerini tüm platformlarda dile getiriyor, çözüm yolları arıyoruz. Mevzu bahis Meram olduğunda her yerde var olmaya, ilçemizi gündemde tutmaya, sorunları istişarelerle çözmeye, ilçemize yenilikler kazandırmak için çabalamaya devam ediyoruz. Bu ziyaretimiz de bu çerçevede güzel bir örnek oldu. Sayın Bakanımız, modern Meram yolunda bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da bizimle birlikte olduğunu yineledi. Bunun için de gerek şahsım ve kurumum gerekse ilçem ve hemşehrilerim adına teşekkür ediyor, çalışmalarında kendilerine başarılar diliyorum. Sayın Konya Milletvekillerimiz Orhan Erdem, Tahir Akyürek ve Mehmet Baykan’a da Meram’a verdikleri değer ve destek için şükranlarımı sunuyor, Cenab-ı Hakk’tan çalışmalarını bereketlendirmesini temenni ediyorum.”

 

 

AdminAdmin

YORUMLAR