GÜNCEL

Konya Galatasaraylılar Derneğinden Başkan Pekyatırmacı’ya Ziyaret

Konya Galatasaraylılar Derneği Başkanı Zeki Cihat Poçan, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı’yı ziyaret etti.

Konya Galatasaraylılar Derneğinden Başkan Pekyatırmacı’ya Ziyaret

Konya Galatasaraylılar Derneği yönetiminin il protokolünü ziyaretleri devam ediyor. Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Konya Galatasaraylılar Derneği Başkanı Zeki Cihat Poçan ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Resim önizlemesi

Başkan Poçan ziyarette dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Büyük emekler vererek kente kazandırılan dernek binasının sarı kırmızılı renklere gönül veren taraftarların uğrak yeri haline geldiğini ifade eden Poçan, gerek sportif faaliyetler gerekse de sosyal sorumluluk projelerinde aktif çalışma göstererek adından söz ettiren Konya Galatasaraylılar Derneği’nin Konya sporuna katkı sunmayı da kendine misyon olarak belirlediğini belirtti. Poçan “Galatasaray’a, Konya’ya ve Konya sporuna hizmet etmeye çalışıyoruz. Şehrimizin bütün kurum ve kuruluşlarıyla güçlü bir iletişim halindeyiz. Şehrimizin değerlerine gönülden bağlıyız ve Konya ile sevinen Konya ile üzülen bir sivil toplum kuruluşuyuz. Bizleri kabullerinden dolayı Selçuklu Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Pekyatırmacı’ya çok teşekkür ediyor, yeni dönemde kendisine ve değerli ekibine başarılar diliyoruz” diye konuştu.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı da Başkan Poçan ve arkadaşlarına çalışmalarında başarılar diledi.

AdminAdmin