ureticihaber.com
HV
16 TEMMUZ Salı 00:40
Advert

İŞCAN: “Eğitimde ileriye doğru adımlarla geleceği birlikte inşa ediyoruz.”

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, Atatürk İlkokulunu ziyaret ederek sene sonu seminer çalışmalarını yürüten öğretmenlerle bir araya geldi.

GÜNCEL
İŞCAN: “Eğitimde ileriye doğru adımlarla geleceği birlikte inşa ediyoruz.”

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Haziran dönemi mesleki çalışma programının başlaması vesilesiyle Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, Şube Müdürü Abdullah Tunçez ile birlikte, Yunak'ta farklı okullarda seminer çalışmaları yapan öğretmenlerle bir araya geldiler.

İlçe Müdürü İşcan, tüm öğretmenlere verimli bir seminer haftası dileklerinde bulunarak, “Eğitimde ileriye doğru adımlarla geleceği birlikte inşa ediyoruz. Türkiye Yüzyılı Yeni Maarif Modeli, bu inşaada önemli bir dönüm noktası olacaktır” dedi.

İşcan, konuşmasında; "Başarıya ulaşmak için sadece bireysel çaba ve gayret yeterli değildir. Birlik ve beraberlik ruhu, tüm çalışma alanlarında hayati önem taşıdığı gibi Bakanlığımızın çalışmalarında ve kurum kültürümüzün oluşmasında da çok değerli bir işleve sahiptir" dedi.

Başka il ve ilçelerden gelen öğretmenler başta olmak üzere bir çok öğretmenle yeni program hakkında sohbet eden İşcan, seminerlerin hayırlı olması ve başarılı geçmesi temennisinde bulunarak beş gün boyunca ziyaretlerini sürdüreceğini belirtti.

AdminAdmin

YORUMLAR