GÜNCEL

Hilton Garden Inn Otelin Yeni Genel Müdürü Temar Oldu

Kosifler tarafından işletilmekte olan Hilton Garden Inn oteline Hasan Temar’ın yeni genel müdür atanması üzerine Konya Seyahat Acentaları kendisine kalabalık bir heyet olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Hilton Garden Inn Otelin  Yeni Genel Müdürü Temar Oldu

TÜRSAB Konya Bölge Temsil Kuruluna bağlı Turizm ve Seyahat acentalarını Hilton Garden Inn oteli kahvaltı programıyla ağırladı.

Programda Hılton Garden ınn oteli Genel Müdürlüğü’ne atanan Hasan Temar," Konya’daki otelimizde yeni bir konsept ile yeni bir hizmet anlayışı geliştireceğiz. Bu aşamada otelin iç alanlarında ve odalarında yenileme çalışmalarını bitirdik. Bundan sonra Hilton konseptinde Konya ile birlikte ülkemiz turizmine hizmet vermeye devam edeceğiz. TÜRSAB Konya B.T.K. Başkanı Özdal Karahan'a, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Konya'daki turizm ve seyahat acentası sahipleri ve yöneticilerine de bu ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Hilton markası şehrimiz için önemlidir

TÜRSAB Konya B.T.K. Başkanı Özdal Karahan Hilton markasının şehrimiz için önemli olduğunu dile getirerek,"Hilton markası şehrimiz için çok önemli. Bu tür markaların olması şehrimizin turizm hareketliliğine ve gelişimine katkısı olur. Lokasyon olarak iyi bir alanda bulunan Hilton Garden Inn otelinin turizm hareketliliği içerisinde önemli otellerimizden biridir. Önemli olan otel ve acenta ilişkilerimizin geliştirilmesi ve bunun sürekli hale gelmesidir. Bizim en büyük beklentimiz bu olacaktır. Bu duygular ile Hilton Garden Inn Oteli Genel Müdürlüğü’ne atanan Hasan Temar bey'e yeni görevinde hayırlı olsun diyerek, başarılar diliyoruz" diye konuştu.

Konya şehrine değer katmaya devam edeceğiz

Kahvaltıya katılan Kosifler Holding Turizm Yatırımları Genel Koordinatörü eski bir turizmci ve acantacı Serdar Karcıoğlu turizm ve seyahat acentalarıyla bir araya gelmekten mutlu olduklarını belirterek, "Eski bir turizmci ve acentacı olarak her zaman acentalarımızı koruma ve birlikte çalışmaktan yana oldum. Kosifler Holding’e ait 4 adet Hilton oteli’nin Genel Koordinatörlüğünü yapıyorum. Amacımız, belli bir kalitede hizmet vermeye devam edeceğiz. Ülkemizdeki bölgelerin kendilerine has özellikleri vardır. Bunları koruyarak, Konya şehrimizi de değer katmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Ziyaret sırasında TÜRSAB B.T.K. Başkanı Özdal Karahan, Hasan Temar’a hediye taktim ederken, Hasan Temar ve Serdar Karcıoğlu’da ayrı ayrı Özdal Karahan’a hediye taktim etti.

AdminAdmin