ureticihaber.com
HV
01 ARALIK Perşembe 02:39
Advert

Hasan Kılca: Hemşehrilerimizle Gönül Bağımız Güçlü

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Aziziye Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Bölge halkıyla istişarelerde bulunan Başkan Hasan Kılca, mahalle ziyaretlerinin Karatay’ın gelişimi ve dönüşümü açısından önemli olduğunu dile getirerek bu tür buluşmaların vatandaşlarla olan gönül bağını daha da güçlendirdiğine vurgu yaptı.

YEREL
Hasan Kılca: Hemşehrilerimizle Gönül Bağımız Güçlü

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Aziziye Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Hasan Kılca, ziyaretlerinde bölge sakinlerinin istek ve taleplerini dinleyerek belediyenin mahalledeki çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundu.

HEMŞEHRİLERİMİZİ DİNLEYEN BİR BELEDİYEYİZ

Mahalle ziyaretlerinin belediyecilik hizmetlerinin mahalle halkının istek ve ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirilmesi adına güzel bir fırsat olduğunu söyleyen Hasan Kılca; “Her fırsat bulduğumuzda vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Bu ziyaretlerimizde hemşehrilerimizin taleplerini ve ihtiyaçlarını birinci ağızdan duyma imkanı var. Vatandaşlarımızın her türlü sorununa kulak veren, onları dinleyen ve sonuç odaklı çalışan bir belediyeyiz. Karatay’da ulaşamadığımız ve kalbine dokunmadığımız tek bir vatandaşımızın kalmaması için gayret ediyoruz. Sorumlu olduğumuz 80 mahallemizin tamamına hizmetlerimizi eşit seviyede ulaştırıyor, hemşehrilerimizle sık sık bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Biz katılımcı bir yerel yönetim anlayışıyla; vatandaşlarımız, muhtarlarımız, yerel yönetimlerimiz, teşkilatımız ve diğer tüm paydaşlarımızla yüksek bir koordinasyonla çalışıyoruz. Bizleri misafir eden hemşehrilerime muhabbetlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Aziziye Mahallesi esnafı ve vatandaşlar da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, mahallelerine ve ilçeye yaptığı çalışmalar dolayısıyla Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’ya teşekkür ettiler.

 

 

 

AdminAdmin

YORUMLAR