SİYASET

Hasan Ekici Milletvekili Aday Adaylığı İçin İl Başkanlığı’ndan İstifa Etti

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici 28. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde partisinden Konya milletvekili aday adayı olmak için istifa ettiğini açıkladı.

Hasan Ekici Milletvekili Aday Adaylığı İçin İl Başkanlığı’ndan İstifa Etti

Ekici yaptığı basın açıklamasında “3 yıldır büyük bir onur, gurur ve heyecanla yürüttüğüm Gelecek Partisi Konya İl Başkanlığı görevimden 28. Dönem Milletvekili seçiminde Gelecek Partisi Konya milletvekili aday adayı olmak amacıyla istifa ediyorum. Tüm çabamız çocuklarımızın adil, müreffeh ve özgür bir Türkiye’de yaşaması için… Herşey onların aydınlık geleceği için…

Bu ideallere inanarak yola çıkan her partiden tüm milletvekili aday adaylarına demokrasi yarışında başarılar dilerim. Birbirimizin siyasi rakibi olabiliriz ama düşmanı değiliz. Seçimlerin tüm Türkiye’de demokratik bir olgunluk içerisinde, adil ve şeffaf bir şekilde gerçekleşmesini temenni ediyorum.

İl Başkanlığım süresince “Teşkilat işi ekip işi.”  düsturuyla Genel Başkanımızı Sn. Ahmet Davutoğlu’na ve bana büyük bir özveriyle refiklik eden il yönetim kurulu üyelerimiz ve ilçe başkanlarımız başta olmak üzere tüm teşkilat mensuplarımıza sonsuz teşekkür ediyorum.

Ayrıca milletvekilliği aday adaylığı sürecinde güçlü destekleri için Konya teşkilatlarımızın tüm kademelerine ve tensipleri için Genel Başkanımız Sn. Ahmet Davutoğlu’na teşekkürlerimi arz ederim.

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanı Seçiminin ve 28. Dönem Milletvekili Seçiminin ülkemiz, Konyamız ve partimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

 

AdminAdmin