ureticihaber.com
HV
15 TEMMUZ Pazartesi 23:02
Advert

Ereğli Belediyesi Tiyatro Tutkunlarını "Münasebetsiz" Adlı Oyunla Buluşturdu

Ereğli Belediyesi’nin kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği organizasyonla "Münasebetsiz" adlı tiyatro oyunu Kültür Merkezi’nde sahnelendi. Oyun, şehirdeki tiyatro tutkunları tarafından ilgi gördü.

YEREL
Ereğli Belediyesi Tiyatro Tutkunlarını

Sanatın gücüyle buluşan Ereğli halkı, bu tür etkinliklerin şehirde daha sık yer alması gerektiğini düşünüyor. Ereğli Belediye Başkanı Umut Akpınar da kültürel etkinliklerin devam edeceğini her fırsatta ifade ediyor.

İzmir Devlet Tiyatrosu’nun önemli bir oyununu vatandaşlarıyla buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Başkan Akpınar: “Kültür ve sanatın gelişmesine katkıda bulunan bu tür etkinliklerle Ereğli’mizdeki sosyal yaşamın renklenmesine destek sağlamaya özen gösteriyoruz. Bu noktada Belediye Kültür Merkezi’nde sahnelenen ‘Münasebetsiz’ adlı oyunun başarısı, şehrimizdeki kültürel etkinliklerin çeşitlenmesine katkıda bulunarak sanatın yaygınlaşmasına destek olacaktır. Değerli tiyatro sanatçılarımıza, katılım sağlayan hemşehrilerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Gelecekte de benzer organizasyonlar düzenleyerek şehrin kültür sanat hayatının zenginleşmesine katkıda bulunmayı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

AdminAdmin

YORUMLAR