ureticihaber.com
HV
01 ARALIK Perşembe 02:45
Advert

Diş Hekimleri Günü Kutlandı

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç, 22 Kasım Diş Hekimleri Günü ve Ağız Diş Sağlığı Haftası nedeniyle sağlık tesislerinde görev yapan diş hekimlerimiz ile bir araya geldi.

SAĞLIK
Diş Hekimleri Günü Kutlandı

İlk olarak Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde görev yapan diş hekimleri ile hastane yemekhanesinde bir araya gelen Prof. Dr. Koç,  ‘Diş Hekimleri Günü’ nedeni ile hazırlanan pastayı diş hekimleri ile birlikte keserek tüm hekimlere ve beraberinde görev yapan sağlık çalışanlarına teşekkür etti. Ağız ve diş sağlığının öneminin gün geçtikçe arttığına dikkat çeken Prof. Dr. Koç, “Ağız ve diş sağlığı bilincinin oluşması için büyük bir özveriyle çalışan, pandemi sürecinde ve pandemi sonrasında da fedakârca görev yapmaktan çekinmeyerek önemli görevler üstlenen tüm diş hekimlerimizin gününü  kutluyorum” dedi.

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’ndeki programın ardından Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne geçen Prof. Dr. Koç burada da ‘Diş Hekimleri Günü’ nedeni ile hazırlanan pastayı kesti. Diş hekimlerine teşekkür ederek iyi dilek temennilerinde bulunan Prof. Dr. Koç’a düzenlenen kutlama programlarında Hastane Başhekimleri Dt. Mehmet Teker ve Dt. Yunus Açıkgöz ile birlikte tüm hastane yöneticileri de eşlik ettiler.

AdminAdmin

YORUMLAR