ureticihaber.com
HV
07 HAZİRAN Çarşamba 15:47
Advert

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Allah’ın izniyle 28 Mayıs’ı Türkiye Yüzyılı‘nın müjdecisi hâline getireceğiz”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Türkiye'nin en kritik seçimlerinin ilk sınavını Cumhur İttifakı'nın alnının akıyla verdiğini belirtti.

GÜNCEL
Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Allah’ın izniyle 28 Mayıs’ı Türkiye Yüzyılı‘nın müjdecisi hâline getireceğiz”

Cumhur İttifakı'nın, kışkırtmalara gelmeden baskılara aldırmadan yılgınlığa kapılmadan zorluklar karşısında pes etmeden canla başla mücadele ettiğini vurgulayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları kaydetti:

"Her birinize emekleriniz, gayretleriniz, fedakârlıklarınız için teşekkür ediyorum. Rabb'ime bana sizler gibi yol arkadaşları verdiği için binlerce kez hamdediyorum. Şimdi 14 Mayıs'ta elde ettiğimiz başarıyı daha büyük bir zaferle taçlandırma vakti. Seçimlerin ikinci turu 27 Mayıs darbesinin 63'üncü yıl dönümünden bir gün sonra, 28 Mayıs tarihinde yapılacak. Bizler siyasetinin merkezine millî iradeyi, ülkeye ve millete hizmet aşkını koymuş bir ittifakız. Şimdiye kadar bizlere sahip çıkmış, gerektiğinde bu uğurda tanklara meydan okumuş milletimize şükran borcumuzu ancak daha fazla çalışarak daha fazla koşturarak ödeyebiliriz.

Türkiye bizden hizmet bekliyor, icraat bekliyor, milletimiz bizden kendisini hedefleriyle buluşturmamızı bekliyor. Depremzede kardeşlerimiz bizden bir an önce yaralarının sarılmasını bekliyor.

28 Mayıs seçimi için çalışmaya, sandığın renginin belli olmasıyla birlikte zaten başladık. İnşallah önümüzdeki günleri de en güzel, en verimli şekilde değerlendireceğiz. Allah'ın izniyle 28 Mayıs'ı Türkiye Yüzyılı'nın müjdecisi haline getireceğiz. Sizlere güveniyorum."

AdminAdmin

YORUMLAR