ureticihaber.com
HV
07 HAZİRAN Çarşamba 14:43
Advert

CHP Konya Milletvekili Adayı Bektaş: Üreticilerimizi Baş Tacı Yapacağız

Sarayönü Ve Kadınhanı merkez ve mahallelerinde vatandaşlar buluşan CHP Konya 1. Sıra Milletvekili Adayı Barış Bektaş, halkın iktidarında düzgün işleri devam ettirerek; üreticileri baş tacı yapacaklarını söyledi.

SİYASET
CHP Konya Milletvekili Adayı Bektaş: Üreticilerimizi Baş Tacı Yapacağız

CHP Konya 1. Sıra Milletvekili Adayı Barış Bektaş, 11. Sıra Milletvekili adayı Şerife Tunç, il yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Sarayönü ve Kadınhanı ilçe merkezleri ve köylerinde seçim çalışmalarına devam etti. Vatandaşlar buluşularak, esnaf ziyaretleri gerçekleştirildi. Seçim çalışmalarına CHP Sarayönü ve Kadınhanı ilçe başkanları da eşlik etti.

Resim önizlemesi

 

Vatandaşlarla buluşan CHP Konya 1. Sıra Milletvekili Adayı Barış Bektaş yaptığı konuşmasında halkın iktidarında düzgün işlere devam edileceğini belirterek, “Siyaset günümüzde birilerini zengin ve mutlu etme aracı oldu. Çocuklarımız makarna yerken saraydakiler her şeyi yiyor. Yolsuzluk ve hırsızlık çok ileri gidiyor. Hiçbir kimse Atatürk’ün partisini ve partilisine terörist diyemez. Üstelik oy uğruna ülkemizi bölmeye çalışıyorlar. Bunun içinde yer almayız. Çünkü biz ülkemizi bütünleştirmeden yanayız. Bu tür tuzaklara kanmayın. Biz hizmete talibiz. Tarımın geleceğinden ve sulanamayan tarlalardan rahatsızız. Tarımsal sulamayı dahi yapamadılar. Tarımı ayağa kaldırarak, üreticimizin her türlü sorununu çözerek sizin gibi üreticilerimizi baş tacı yapacağız. Ülkemizde yüzde 5’lik zengin olan bir kitle var. Sizin ve bizim vergilerimizi iç ediyorlar. Emeklilerimiz kurban bayramında 15 bin lira para alacaklar. Bu ekonomiye bir canlılık getirecek. Esnafımızda ve bakkalımızda bir hareket olacaktır. Bunu biz söyleyince para yok kaynak nerde diyorlar. Yandaşa para var emekliye ve garibana gelince yok diyorlar. Ülkemizin kaynakları vardır” dedi.

Resim önizlemesi

Belediyeleri geri getireceğiz

Büyükşehir yasasıyla kapatılan belediyeleri geri getireceklerini de ifade eden Barış Bektaş, “Büyükşehir yasası buraların belası oldu. Belediyeleri kapatılan yerlere hizmet gitmiyor. Bizim iktidarımızda kapatılan belediyelerimizi geri getireceğiz. Buralarda üretimi planlayıp, kooperatifçiliği geliştireceğiz. Üreticimizin ürettiği ürünlerini değerince satmasını sağlayacağız. Savunma sanayimizi daha ileriye götüreceğiz. Düzgün işleri devam ettireceğiz. 13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ile ülkemiz bir nefes alacak, huzur gelecektir. Bütün bunlar için sizlerden destek bekliyoruz” diye konuştu.

Resim önizlemesi

Seçimin belirleyicisi kadınlarımız olacaktır

CHP Konya 11. Sıra Milletvekili Adayı Şerife Tunç bu seçimin belirleyicisinin kadınların olacağını dile getirerek, “Ülkemize bir rahatlık getirecek olan bu seçimlerin en büyük belirleyicisi kadınlarımız olacaktır. Çünkü Cumhuriyetimiz bir kadın devrimidir. 13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun dediği gibi Aile Destekleri Sigortasıyla kadınlarımız ekonomik olarak rahatlayacaktır. Seçimlerin kazananı kadınlarımız ve 13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu olacaktır.”

Resim önizlemesi

Sarayönü ve Kadınhanı ilçe gezilerinde Millet İttifakı ilçe başkanlıkları da ziyaret edildi.

 

 

 

AdminAdmin

YORUMLAR