SİYASET

CHP Gençlik Kolları, Sınava Giren Öğrencilerin Heyecanını Paylaştı

Tüm Türkiye genelinde olduğu gibi şehrimizde de iki süren Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) giren öğrencilere su ve çikolata da dağıtan CHP Gençlik Kolları, öğrencilerin sınav heyecanını paylaştı.

CHP Gençlik Kolları, Sınava Giren Öğrencilerin Heyecanını Paylaştı

Cumhuriyet Halk Partisi Konya Üniversite Komisyonu ve gençlik kolları, YKS sınavı öncesi sınava girecek öğrencilere su ve çikolata ikramında bulunarak moral verdiler.

Resim önizlemesi

CHP Konya İl Başkanı Bekir Yaman, CHP Selçuklu Gençlik Kolları Başkanı Baran Ali Rıza ve Meram Gençlik Kolları Başkanı Elda Akça ve üyeleri, öğrencilerle bir araya gelerek sınav öncesi başarı dileklerinde bulundular.

Resim önizlemesi

 

YSK’ye giren öğrencilerimizin heyecanına ortak olduk

CHP Konya İl Başkanı Bekir Yaman Selçuk Üniversitesinde sınava giren öğrencilerimizin heyecanına ortak olduklarını belirterek, “CHP Konya ve merkez ilçe gençlik Kollarımızla, şehrimizde Yükseköğretim Kurumları Sınavına giren öğrencilerimize ve velilerine su ve çikolata dağıtarak, hoş geldiniz diyerek başarı dileyerek, heyecanlarına ortak olduk. Umarım sınava giren öğrencilerimiz hedefledikleri üniversitelerdeki yerleri kazanır. Bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılı dilerken, gençlik kolları üyelerimize de bu faaliyetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Resim önizlemesi

AdminAdmin