ureticihaber.com
HV
13 TEMMUZ Cumartesi 05:51
Advert

Bilim'den Büyük Başarı

Milli Savunma Üniversitesi Sınavı’nda Konya Birincisi Bilim Eğitim Kurumları Öğrencilerinden Oldu.

EĞİTİM
Bilim'den Büyük Başarı

Türkiye genelinde her yıl düzenlenen sınavlarda öğrencilerinin gösterdiği başarılarla adından söz ettiren Bilim Eğitim Kurumları bu başarılarına bir yenisini daha ekledi. 2023 yılı Milli Savunma Üniversitesi Sınavı’nda Bilim Eğitim Kurumları 12. sınıf öğrencisi Sercan Aydilek devlet okullarındaki öğrenciler arasında Konya 1.’si oldu. Türkiye genelinde ise 73. sıraya yerleşerek büyük bir başarı gösterdi.

Resim önizlemesi

Bilim Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Yılmaz, sınavda büyük başarı göstererek hem kendilerini hem de ailesini gururlandıran öğrencileri Sercan Aydilek'i plaket ve altın ile ödüllendirdi. Kurs merkezinde verdikleri kaliteli eğitim ile ortaya çıkan başarının kaçınılmaz olduğuna dikkat çeken Abdullah Yılmaz, "Öğrencimizin başarısı bizi gururlandırdı. Her zaman öğrencimizin yanında olacağız. Göstermiş olduğu bu başarı bir tesadüf değil. Hem kurslarımızın kaliteli eğitimi hem de öğrencimizin disiplinli çalışması bu başarıyı getirdi. Sercan'ın yansıra kursumuzdan 10 öğrencimiz de Milli Savunma Üniversitesi sınavında Türkiye genelinde ilk 10 bine girdi." dedi.

Resim önizlemesi

Bilim Eğitim Kurumlarının 41 yıllık köklü bir eğitim kurumu olduğunu da belirten Abdullah Yılmaz, "Kursumuz öğrencilerinin 41 yıldır olduğu gibi bu yılda yapılacak sınavlarda başarı göstereceğine inanıyorum. Haziran ayında yapılacak olan LGS ve YKS sınavlarında da öğrencilerimiz başarılarıyla adından söz ettirecek ve hem bizi hem ailelerini gururlandıracak. Öğrencilerimizin Türkiye çapında derece yapacağına inanıyorum. Başarılarından dolayı öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum" ifadelerini kullandı.

 

Resim önizlemesi

AdminAdmin

YORUMLAR