ureticihaber.com
HV
07 HAZİRAN Çarşamba 15:19
Advert

Bektaş: Şehitlerimizin Bizlere Emaneti Olan Vatanımız Ve Ailelerine Sahip Çıkmak Bizlerin Görevidir

Seçim çalışmaları çerçevesinde Konya Şehit Aileleri Derneğini ziyaret eden CHP Konya 1.sıra Milletvekili Adayı Barış Bektaş, “Ülkemizin bağımsızlığı ve özgürlüğü için canlarını feda eden şehitlerimizi minnetle anıyoruz. Onların bizleri emaneti olan vatanımızı ve ailelerini koruyarak, sahip çıkmak görevimizdir” diye konuştu

SİYASET
Bektaş: Şehitlerimizin Bizlere Emaneti Olan Vatanımız Ve Ailelerine Sahip Çıkmak Bizlerin Görevidir

Konya Şehit Aileleri Derneği Başkanı Recep Pekdemir ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden CHP Konya 1. Sıra Milletvekili Adayı Barış Bektaş, “Vatanımızın bağımsızlığı ve özgürlüğü için canlarını feda eden tüm şehitlerimizi minnetle ve rahmetle anıyoruz. Bizlere bıraktıkları vatanımız, cumhuriyetimiz ve aileleri baş tacımız olduğu gibi, bizlere bir emanettir. Şehitlerimizin anne babalarına, eşlerine ve çocuklarına Allah’tan sabır diliyorum. Şehit ailelerine sahip çıkmak, korumak, dertleriyle dertleşmek bizlerin bir görevidir. Bizlere emanet edilen şehit ailelerimizin her zaman yanında olacağız. Her türlü sorunlarında takipçisi olacağız. Bizleri ağırlayan dernek başkanımız Recep Pekdemir ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

Resim önizlemesi

Konya Şehit Aileleri Derneği Başkanı Recep Pekdemir CHP Konya 1. Sıra Milletvekili Adayı Barış Bektaş’ın ziyaretinden memnun olduklarını belirterek, “CHP Konya Milletvekili adayı Barış Bektaş ve heyetinin ziyareti bizleri onurlandırmıştır. Bu seçimlerin ülkemize, şehrimize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum. Barış Bektaş’a samimi ziyaretinden ve bizleri unutmadığından dolayı da teşekkür ederek, başarılar diliyoruz” diye konuştu.

 

Resim önizlemesi

 

 

 

 

AdminAdmin

YORUMLAR