SİYASET

Bektaş, Milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu yaptı

14 Mayıs ülkemizde gerçekleştirilecek olan milletvekili seçimlerinde Konya'dan Milletvekili aday adaylığını açıklayan Av. Barış Bektaş, CHP Genel merkezinde CHP Konya Milletvekili Aday Adaylığı için başvurusunu yaptı. Barış Bektaş'a eşi ve CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Gençosman Killik'te eşlik etti.

Bektaş, Milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu yaptı

 Barış Bektaş bu seçimlerin ülkemiz açısından önemli bir seçim olduğunu belirterek, "14 Mayıs'ta ülkemizde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinin ülkemizi ve milletimizi aydınlık yarınlara çıkaracak bir seçim olmasını dilerim. Bu seçimde Millet İttifakının 13.Cumhurbaşkanı Adayı ve Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun kazanacağı umudundayız. Türkiye'nin birleştiren Gücü olan partimiz CHP'den Konya Milletvekilli Aday adaylı için genel merkezimizde başvurumu yaptım. Bundan sonra partimizin iktidarı için elimden gelen çalışmayı ve mücadeleyi vermeye devam edeceğim.

Resim önizlemesi

 

Ülkemizin ve şehrimizin sorunlarının çözümü için gerekenlere yapmayı sündüreceğim.  Artık Türkiye 2023 seçimlerine adım adım ilerliyor. Cumhuriyetin 100. Yılında gerçekleşecek olan seçimlerin büyük bir öneme sahip olduğunun da bilincindeyim. Bu seçimde halkımız ekonomik krizi, geçinememe derdini ve ülkemizin gelecek kaygısını taşıyarak sandığa gidip oyunu kullanacaktır. Demokrasi gereği görevini yerine getirecektir. İnanıyorum ki, halkımızın da desteğiyle 13. Cumhurbaşkanı Kemal Kılıçdaroğlu olacak ve Millet İttifakı bileşenlerini de iktidar olacaktır. İl başkanlığım sürecinde bana destek veren il yönetim kurulu üyelerine, ilçe başkanlarımıza, gençlik ve kadın kollarımıza, partililerimize, Konya bürokrasisine, STK'lara , odalara  ve basınımıza teşekkür ediyorum. Ülkemizi aydınlık günlere taşıyacak, sorunlarını çözecek ve halkımızın huzur içinde yaşayacağı bir Türkiye yakındır diyorum" dedi.    

 Resim önizlemesi

Genel Başkanımız Konya'ya özel bir önem veriyor

 

CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Gençosman Killik Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun Konya'ya özel bir önem verdiğini dile getirerek, "Partimiz CHP Genel Başkanımız ve 13. Cumhurbaşkanı adayımız Kemal Kılıçdaroğlu barışın ve dostluğun merkezi şehrimiz Konya'ya özel bir önem veriyor. Bundan dolayı da sık sık ziyaretlere geliyor. Bu seçimde Konya'dan güçlü çıkacağız. Milletvekili sayımızda çoğalacaktır. Konya'daki Milletvekili aday adaylarına başarılar diliyorum."

 

 

 

 

AdminAdmin