SİYASET

Batuhan Aydın AK Partiden Aday Adaylığını Açıkladı

Milletin Partisi olan Ak Parti’miz, sadece siyasi parti değil, ömrünü ve tüm değerlerini vatanına ve milletine adamış gönül dostlarının partisidir. Ak Parti, bin yıllık kadim bir medeniyetin mirasçıları, mazlumların duası, kimsesizlerin kimsesidir. Derdi olanların, davası olan, büyük ve yeni Türkiye için hayalleri olan, önce millet, önce memleket diyenlerin partisidir. Rehberinin yüzyıllardır bu kutlu davayı nesilden nesile taşıyan, ilim, hikmet, ahlak, İslam ve gönül erlerinin olduğu bir partidir. Ak Parti’mizin yolu, şehitlerimizin, gazilerimizin, ülkesi ve milleti için kalbi çarpanların yoludur.

Batuhan Aydın AK Partiden Aday Adaylığını Açıkladı

Bu sebeple Ak Parti’mizin hangi kademesinde olursa olsun, böylesi bir mukaddes davaya hizmet etmenin bilincinde olarak bugüne kadar bu kutlu dava içerisinde birçok görevlerde bulundum. Son olarak 24 Ekim 2020 tarihinde şahsıma tebliğ edilen İlçe Gençlik Kolları görevini tüm yol arkadaşlarımla birlikte bu kutlu davanın bayrağını taşımanın onur ve gururunu yaşayarak birçok çalışmaya ve başarıya imza attık. Sıfatımız, makamımız ne olursa olsun, hepimiz öncelikle bu davanın birer neferiyiz, eşik bekçileriyiz. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın söylediği gibi, “biz bugün var, yarın yokuz. Ama bu millet inşallah hep var olacaktır.

Resim önizlemesi

Değerli dostlarım;

Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde ülkemizde ilk defa 2023, 2053 ve 2071 gibi uzun vadeli hedefler konulmuştur. Bu hedefler, siyasette gençlere yer veremeyi ustalığın şiarından gören Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, biz gençlere ne kadar güvendiğinin göstergesidir. Ülkemizi bu hedeflere ulaştırmak ve ülkemizi daha güzel yarınlara taşıyabilmek için, adım adım yaklaştığımız tarihimizin en önemli seçimlerinden biri olan 2023 Genel Seçimleri büyük önem taşımaktadır.

Resim önizlemesi

Cumhuriyet tarihi boyunca genç kardeşlerimiz memleketimizin inşasında büyük görevler üstlenmiş ve bu yolda büyük fedakarlık göstermiştir. Peygamberimizin ordusunun başında 17 yaşında Üsama’nın olması, Yesrib denilen diyarı Medine’leştirenin 21 yaşındaki Musab B. Umeyr’in olması, 21 yaşında çağ açıp çağ kapatan Fatih Sultan Mehmet Han bize gösteriyor ki; medeniyetimiz, tarihten beri gençlerin omuzlarında azim, gayret, cesaret ve iradeyle yükselmiştir.

Resim önizlemesi

Değerli dostlarım;

Hayatın her alanında var olan, üreten, dinamik, aktif, çözüm odaklı gençlerimizin daha çok siyasette ve yönetimde aktif rol almaları gerektiğini düşünen Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın işaret ettiği şekilde ülkemize, Konya’mıza, bölgemize ve Seydişehir’imize hizmet etmek için yola koyulduk. Ülkemizi belirlenen hedeflere ulaştırmak, genç kardeşlerimizin temsilcisi olmak, ülkemizin, Konya’mızın, bölgemizin ve Seydişehir’imizin sorunlarını yakından takip edip çözüme kavuşturmak için heyecan ve gururla üstüme düşen tüm sorumlulukları partimizin belirlediği hedefler doğrultusunda yerine getirmek için gayret edeceğim. Bu vesileyle genel merkezimizle yapmış olduğumuz istişareler sonucunda kutlu davamızın İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı görevinden 14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 28. DÖNEM MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞI için ayrılıyorum.

Görevi üstlendiğimiz ilk gönden beri desteğini eksik etmeyen kıymetli hayat arkadaşıma ve aileme, sonra tüm dava arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Haklarınızı helal ediniz. Bu kutlu dava yolunda sizlerin desteklerinizi tüm yüreğimle bekliyor ve hepinize saygılarımı sunuyorum. Allah’a emanet olunuz.

AdminAdmin