ureticihaber.com
HV
15 TEMMUZ Pazartesi 23:23
Advert

Başkan Ustaoğlu Çalışma Arkadaşları İle Bayramlaştı

Seydişehir Belediye Başkanı Hasan Ustaoğlu, Kurban Bayramı münasebetiyle son mesai gününde çalışma arkadaşlarıyla bir araya gelerek bayramlaştı

YEREL
Başkan Ustaoğlu Çalışma Arkadaşları İle Bayramlaştı

Çalışma arkadaşlarının bayramını tebrik eden Ustaoğlu, birlik ve beraberlik içerisinde aileleriyle birlikte sağlıklı ve huzurlu bir bayram temennisinde bulundu.

Resim önizlemesi

Ustaoğlu," Bayramların paylaşmanın, birlikte olma ve dayanışma kültürünün güçlendiği dargınlıklarımızı, kırgınlıklarımızı ve kızgınlıklarımızı unutarak, aramızdaki yardımlaşmayı artırmak suretiyle, kardeşlik duygularımızın doruğa çıktığı günlerdir.  

Resim önizlemesi

Böyle müstesna günlerin coşkusunu ve sevincini yaşarken hepimizin gayesi, Seydişehir’imize güzel hizmetler kazandırmak. Birlik ve beraberlik içerisinde şehrimize hizmet etmek. Bayram boyunca hizmet etmek noktasında herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için arkadaşlarımızla sahada olacağız.

Resim önizlemesi

Çalışmalarımızda kimseyi ayrıştırmadan kırmadan hizmet edebilmenin gayreti içerisinde çalışarak huzurlu bir bayram geçirmek  temennimiz.   Bu duygularla hepinizin Kurban  Bayramınızı kutluyor ailenizle birlikte sağlıklı mutlu bayramlar diliyorum” diye konuştu.

 

Konuşmaların akabinde Başkan Ustaoğlu, Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, Birim Müdürleri ve mesai arkadaşlarıyla tek tek bayramlaştı.

 

AdminAdmin

YORUMLAR