GÜNCEL

Başkan Altay, 28 Mayıs’ta Tüm Konyalılara Sandığa Gitmeleri Çağrısında Bulundu

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turunda tüm Konyalıları sandığa giderek oy kullanmaya davet etti. Başkan Altay, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Büyük Türkiye Zaferi için hep birlikte sandığa gidelim” ifadesini kullandı.

Başkan Altay, 28 Mayıs’ta Tüm Konyalılara Sandığa Gitmeleri Çağrısında Bulundu

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turunda tüm Konyalıları sandığa davet etti.

Türkiye Yüzyılı’nın geleceği için her bir vatandaşın oyunun çok kıymetli olduğunu vurgulayan Başkan Altay, “14 Mayıs’ta sizlerin destekleriyle Milletvekilliği seçimlerinde önemli bir başarı elde ettik. Şimdi ise önümüzde Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turu var. Vatanını, milletini seven bir vatandaş olarak sizlerden çok önemli bir isteğim olacak; gelin hep birlikte 14 Mayıs’ı 28 Mayıs’ta tamamlayalım. Kazanacağımız zaferle 29 Mayıs İstanbul’un fetih gününü taçlandıralım. Türkiye’nin istikrar ve güvene ihtiyacı var. Ülkemizin aydınlık yarınları ve Türkiye Yüzyılı bizleri bekliyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Büyük Türkiye Zaferi için hep birlikte sandığa gidelim.” Diye konuştu.

AdminAdmin