ureticihaber.com
HV
07 HAZİRAN Çarşamba 15:27
Advert

Başkan Akkaya Belediye Personeliyle Bayramlaştı

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya düzenlenen bir programla belediye personeli ile bayramlaştı.

YEREL
Başkan Akkaya Belediye Personeliyle Bayramlaştı

Akşehir’deki bir düğün salonunda gerçekleştirilen bayramlaşma programına; Başkan Akkaya'nın yanı sıra başkan yardımcıları, birim müdürleri, memurlar ve işçiler katıldı. Bayramlaşma programında ilk olarak İşçi Sendikası Temsilcisi Mesut Eke tüm katılımcıların bayramını kutladı. Akşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı İbrahim Öncel’de bir konuşma yaparak katılanların bayramını kutlayıp “Ramazan Bayramı’nızı en samimi duygularımla tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum. Uzun bir aradan sonra yine bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Tekrar hepinizin bayramını kutluyor, nice bayramlar diliyorum” diye konuştu.   

Resim önizlemesi

 

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya’da yaptığı konuşmada bütün personelin bayramını kutlayıp “Allah nice bayramlara hepimizi sağlık ve afiyetle ulaştırsın. Akşehir’imize birlikte verdiğimiz güzel hizmetler, çalışmalar için hepinize teşekkür ediyorum. Cenab-ı Mevla’m çalışmalarımızda kaza bela vermeden, başarıyla, aldığımız parayı helal ettirerek, sevdiklerimizle birlikte daha nice bayramlara bizleri ulaştırsın inşallah” dedi.

Resim önizlemesi

 

Başkan Akkaya, konuşmasında belediyenin yaptığı çalışmalar ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan hizmetler hakkında da bilgiler verdi. Başkan Akkaya'nın konuşmasının ardından Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından depremin hemen sonrasında deprem bölgelerinden biri olan Hatay’a giderek burada arama kurtarma, yardım dağıtımı, yemek dağıtımı, ve çeşitli alt yapı çalışmalarında bulunan Akşehir Belediyesi personeline teşekkür belgesi verildi. Deprem Bölgesinde görev yapan personele belgeleri Başkan Akkaya’nın yanı sıra başkan yardımcıları Yahya Yıldız, Mevlüt Yiğit ve İbrahim Öncel tarafından verildi. Deprem bölgesinde hala görevli bulunan bir personeli de telefonla arayan Başkan Akkaya, onlara da teşekkür edip, orada bulunan tüm Akşehir Belediyesi çalışanlarına selamlarını iletti. Etkinlik tüm personelin birbiriyle bayramlaşmasıyla sona erdi.

Resim önizlemesi

 

AdminAdmin

YORUMLAR