SİYASET

AK Parti’den Beyşehir Çıkarması

AK Parti Konya İl Başkanlığı Beyşehir’e çıkarma yaptı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, İl Başkanı Hasan Angı ve milletvekilleri ilçede gün boyu temaslarda bulunarak vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti’den  Beyşehir Çıkarması

Beyşehir İlçe Başkanlığı’nın ziyaret edilmesiyle başlayan programa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta ve İl Başkanı Hasan Angı’nın yanı sıra AK Parti Konya Milletvekilleri Tahir Akyürek, Ahmet Sorgun, Orhan Erdem, Gülay Samancı, Hacı Ahmet Özdemir ile il ve ilçe teşkilat mensupları katıldı. Beyşehir Öğretmenevi’nde sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelen AK Parti heyeti burada dernek ve sendika temsilcilerinin istek ve taleplerini dinledi. Beyşehir’in mahallelerini de karış karış gezen AK Parti Konya Milletvekilleri, göl kenarında düzenlenen program kapsamında gençlerle bir araya gelerek 16-26 yaş arası gençlik turnuvası final maçına katılım sağladı.

‘KONYA’MIZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ’

Ziyaretlerde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, Beyşehir’in ve Konya’nın gelişimi için çalıştıklarını kaydetti. Usta, “Bugün Konya’mızın en güzel ilçelerinden biri Beyşehir’de vatandaşlarımızla bir araya gelerek hemşehrilerimizi dinledik. AK Parti olarak halkımızın fikir ve önerilerine önem veriyoruz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğine 2023 seçimlerine kadar çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız” diye konuştu.

AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı ise birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, “AK Partimiz kurulduğu günden bu yana istişareye en çok önem veren parti olmuştur. Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı ve Türkiye Genel Seçimleri öncesi saha çalışmalarımıza hız kazandırdık. Bu kapsamda bugün de Beyşehir’imizde gün boyu temaslarda bulunduk. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da söylediği gibi biz bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız. Birlikte kurduğumuz bu ülkeyi inşallah hep birlikte güzel yarınlara taşıyacağız” ifadelerini kullandı.

AdminAdmin