ureticihaber.com
HV
13 TEMMUZ Cumartesi 07:54
Advert

100. Yıl Koordinasyon Kurulu, İletişim Başkanı Altun başkanlığında toplandı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, 100. Yıl Koordinasyon Kurulu’nda yaptığı konuşmada "Cumhuriyetimizin değerini daha da yükseltmeyi, Türkiye Yüzyılı vizyonuyla geleceğe daha güçlü bir Türkiye mirası bırakmayı hedefliyoruz." ifadesini kullandı.

GÜNCEL
100. Yıl Koordinasyon Kurulu, İletişim Başkanı Altun başkanlığında toplandı

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, toplantıdaki konuşmasında, Koordinasyon Kurulunun Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yıl kutlamalarının başarılı bir şekilde icra edilmesi, planlanması, yürütülmesi ve bütünlüklü bir iletişim stratejisiyle gerçekleştirilmesi açısından büyük önem taşıdığını vurguladı

.

Birlik ve beraberlik içerisinde Cumhuriyetin 100. yılını şanına yakışır bir şekilde kutlayacaklarını dile getiren İletişim Başkanı Altun şunları kaydetti:

"100. yılımıza yaraşır projelerimizle, etkinliklerimizle Cumhuriyetimizin değerini daha da yükseltmeyi, Türkiye Yüzyılı vizyonuyla geleceğe daha güçlü bir Türkiye mirası bırakmayı hedefliyoruz. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında gerçekleştireceğimiz 100. yıl etkinlikleri, projeleri için tam bir koordinasyon ve uyum içerisinde çalışıyoruz."

undefined

Başkanlığımızca hazırlanan projeler ve etkinliklerin sunulduğu toplantıda, katılımcıların da görüşleri alınarak yeni projelere ilişkin değerlendirmeler yapıldı.

undefined

AdminAdmin

YORUMLAR