GÜNCEL

KONYAOLAYTV ARTI Dijital Medya Platformunda

ARTI DİJİTAL MEDYA platformu 16 Mart 2023 tarihinden itibaren KONYAOLAYTV’nin yayınlarınıda bünyesine aldı..

KONYAOLAYTV  ARTI Dijital Medya Platformunda

Kısa bir süre önce RTÜK’ten 10 yıllık yayın lisansı alan Konya’nın ilk ve tek IP Televizyonu KONYAOLAYTV, tüm dünyada milyonlarca abonesi olan ARTI Dijital Medya platformunda yer aldı.

Konya Olay Grup Medya AŞ bünyesinde kurulan ve bir süre deneme yayınları yaptıktan sonra teknik ve mali tüm sorumluluklarını yerine getirerek RTÜK tarafından 10 yıllık yayın lisansı almaya hak kazanan KONYAOLAYTV, tarafsız, bağımsız, ilkleri ve dürüst yayın politikası ile Konya’nın dünyaya açılan penceresi olmayı hedefliyor.

KONYAOLAYTV’yi Anadolu’nun yükselen bir değeri yapmayı hedeflediklerini söyleyen KONYAOLAYTV Genel Yayın Müdürü Cengiz Dönmez, “Yıllardır yazılı basında edindiğimiz gazetecilik deneyimlerimizle, yeni nesil televizyon yayıncılığını birleştirerek, izlenebilir, çok geniş kitlelere hitap eden bir televizyon kanalı olacağız. IP Televizyon yayıncılığının, uydu televizyon yayıncılığından farklılığı, internetin olduğu her yerde dünyanın her yerinde izleniyor olması. Bizde dijital yayıncılıkta Türkiye’de bir marka olan ARTI Dijital Medya ile sözleşme imzalayarak 16 Mart 2023 tarihinden itibaren bu platformundaki yerimizi aldık” dedi.

ARTI Dijital Medya platformundaki yayınları izlemek için telefonlarınıza ya da tabletlerinize Google Play veya App Store uygulamasını  indirerek burada yer alan KONYAOLAYTV veya diğer televizyonları dünyanın her yerinden net bir şekilde izleyebilirsiniz..

AdminAdmin