YEREL

Başkan Bayındır Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, mahalle muhtarları ve belediye birim müdürleri ile istişare toplantısında bir araya geldi.

Başkan Bayındır Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Beyşehir Kültür ve Yaşam Merkezinde yapılan toplantıya, Beyşehir Belediye Başkanımız Adil Bayındır, mahalle muhtarları ve belediyenin birim müdürleri katıldı. Gerçekleştirilen toplantıda yapılan hizmet ve projelerin istişaresi yapıldı. Toplantı, mahalle muhtarlarından gelen taleplerin alınmasıyla son buldu.

 

AYRI GEMİLERDE OLABİLİRİZ AMA TEK BİR LİMANIMIZ VAR ODA BEYŞEHİR!

 

Muhtarlar toplantısında yapılan hizmetler ve ilçede yapılacak olan projeler hakkında bilgiler aktaran Beyşehir Belediye Başkanımız Adil Bayındır, siyasi ayrılıkların olabileceğini ama hizmet noktasında tek gayenin Beyşehir olduğunun altını çizdi.

Başkan  Bayındır, “Şehrimize hizmet noktasında tüm mahalle muhtarlarımız ile koordineli bir çalışma içerisindeyiz. Bu birlik ve beraberliğimiz bozulmasın. Tek bir gayemiz var oda Beyşehir! Her zaman söylediğim bir husus var ayrı siyasi görüşlere sahip olabiliriz ama konu Beyşehir birliği olduğunda ise tek bir çatı altında toplanmak boynumuzun borcudur.

Belediyede duran bir adam değilim sabahın 4’ünden gece 12’lere 1’lere kadar benimle kim nerede istiyorsa gelip görüşebilir. Ben merasim adamı olmadım, şantiye adamı oldum. Öyle olmaya da devam edeceğim. Belki beni yaşıma rağmen dinç tutanda benim şantiyecilikten gelme enerjimdir. Çalışkan değil diyene üzülürüm çünkü ben bu memlekete çalışmaya geldim.

“3 FABRİKA SÖZÜ VERMİŞTİK ŞUAN 150 FABRİKAYA DOĞRU GİDİYORUZ”

Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, muhtarlarla yaptığı toplantıda Organize Sanayi Bölgesi, Huğlu ve Üzümlü Mahalleleri ve ilçede bulunan Beyteks olmak üzere, 2025 yılı sonuna doğru fabrika sayısının 150’lere doğru gideceğinin altını çizdi.

 

Başkan  Bayındır, ‘’Organize Sanayi Bölgemizin 1’inci etabında yaklaşık 54 parselin 54’ünde şu an fabrikaların yapımına devam ediliyor. Yeni açtığımız 2’inci etabında ise mevcutta 45 parsel var ama müracaat sayımız 120, inşallah 2. Etapta bulunan 45 parselin dağıtımını yaptıktan sonra geri kalan 75 parseli 3. Etaba hazırlayacağız. İlçemizin sanayi noktasında istihdam alanlarının çoğalması için adımlar atıp bu müracaatlara karşılık vereceğiz.

Allah toprağımızın insanına bir kabiliyet vermiş İzmir, Antalya, İstanbul ve Avrupa’da silah fabrikaları hususunda Huğlu ve Üzümlü Mahallelerimiz ’in de büyük talepleri var. Çünkü artık bu bölgeler kabuğuna sığmıyor. Bu yıl ve 2024 ‘ten itibaren tahmin ediyorum ki, Beyşehir’in fabrikası sayısı Beyteks de dâhil olmak üzere 150 fabrikaya doğru gidiyor. Önümüzde ki seçimden sonra yeniden Yüce Allah yazar, millette teveccüh gösterirse bu fabrikaları çoğaltıp istihdam alanlarını genişletmek zorundayız.

Gembos Yolu açıldıktan sonra hepimiz kendimize yarın için hedefler koyacak ve bu düşüncede ilerleyeceğiz. Allah devletimize zeval vermesin. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Bakanlarımıza ve devletimizin tüm kademelerine teşekkür ederim.

AdminAdmin