Kimse Genç Neslimiz Üzerinden  Hesap Yapmaya Kalkmasın!
YALNIZ ADAMIN KALEMİNDEN

Kimse Genç Neslimiz Üzerinden Hesap Yapmaya Kalkmasın!

Bu içerik 259 kez okundu.

Arkadaşlar Türk Gençleri fokur fokur kaynıyor. Türk Gençlerinin bu potansiyeli Türk düşmanları için gerçekten korkutucu. Bende Türk düşmanı olsam bende korkardım. Çünkü Türk Gencinin savaşta ne kadar duyarlı olduğu tarihte görülmüştür. Bu genç potansiyeli diğer devletler tarafından sürekli bastırma çabalarının varlığı kimsenin gözünden kaçmıyor.

Türk Gençleri üzerinde nasıl oyunlar oynanıyor?  Türk Gençlerinin bozulduğunun farkındasınızdır. Sigara, alkol, uyuşturucu ilköğretim çağlarına kadar düştü. Bazı gençler bir tuhaf. Türklükten, dinimizden uzak yaşantı içerisindeler. Türk Gençlerinin bu gidişatına karşı olanlar, bu gidişatı düzeltmek için çalışan insanlar muhakkak var. Bu insanlar Türk Gençliği ve Türk Milleti için çalışmak zorundadırlar. Türk Gençlerini sözde eğitimle bu hale getirdiklerine inanıyorum. Bunu nasıl yaptılar? Bunu şöyle yaptılar. Okullara bir gidin sınıflara bir bakın. Eskiden her sınıfta ayrı bir Türk Bayrağı yer alırdı. Atatürk, Türk Bayrağı, İstiklal Marşı, Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi ve bazı sınıflarda da Andımız. Şimdi sınıflarımızda ayrı bir Türk Bayrağı yok. Buna önem veren müdürlerin olduğu okullar haricinde her nedense Türk Bayrakları yok oldu. Türk Bayrakları kimin, neden zoruna gitti bilmiyorum. Ama o bayraktan rahatsız olanların bizim eğitimcilerimiz olduğunu biliyorum. Kitaplarımızda, derslerimizde Türklük yeterince anlatılmıyor. Az çok bir eğitim varsa da yakında oda gidecektir. Türk yöneticileri maalesef ama maalesef AB’ye girebilmek için çok büyük tavizler vermektedir. Bu tavizleri her konuda görebiliyoruz. Her şeyi onlara göre ayarlama. Onlara göre düzenleme. Sırf AB süreci sıkıntıya girmesin diye bölücülerle iş birliği yapanlar öğrencilerimizden, gençlerimizden taviz vermektedirler. Türk Gençleri bastırılmaya çalışılıyor. Türk aile sistemini bozdular. Bunun farkındasınızdır. Ne baba babalık yapabiliyor, ne de anne annelik yapabiliyor çocuklar da çocukluklarını bilmiyor. Herkes kendi kafasında takılıyor. Aile bireyleri birbirinden habersiz yaşaması bizim örfümüz de, adetimiz de yoktur. Türk Gençlerinin damarlarında ki asil kanı unutmaları çok yanlış bir davranıştır. Benim bu Türk kelimesine verdiğim önemi faşistlik olarak, ırkçılık olarak tanımlayanlar, Amerikan, İngiliz, Avrupa ırkçılığı yaparak her gün karşıma gelirken buna hakları olmadığını düşünüyorum. Ben Türkçülük fikirlerini daima savundum. Savunmaya devam edeceğim. Türkçülük fikri, görüşü sadece Türkler için değil tüm Dünya için düşünülen bir fikirdir. Türklerin hakim olmadığı bir dünya düzeni tamamen savaşa mahkum olacaktır. Türklerin dünya düzeninde barışı sağladığı ortadadır.

Türk Gençleri ve Türk Milleti olarak, ülkemize daima sahip çıkacağız. Kimseye bu ülkeyi teslim etmek gibi bir niyetimiz yok. Kimsenin gücü buna yetmeyecektir. Ülkem ve milletim için kötü düşüncelere sahip olanlar bilmelidirler ki: “BİR ÖLÜR BİN DİRİLİRİZ.”

 

NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE!

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Başkan Demirhan : ‘’Gazilerimizin yazdığı cesaret ve kahramanlık destanları hafızamızdan çıkmayacaktır’’
Başkan Demirhan : ‘’Gazilerimizin yazdığı cesaret ve kahramanlık destanları hafızamızdan çıkmayacaktır’’
Ahilik Haftası’nda Esnafların Sorunları Masaya Yatırıldı
Ahilik Haftası’nda Esnafların Sorunları Masaya Yatırıldı