GÜNCEL

Şampiyon Öğrenciler Başkan Altay’ı Ziyaret Etti

Denizli’de gerçekleştirilen İmam Hatipliler Yarışıyor Mesleki Bilgi Yarışması’nda Türkiye birincisi olan Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı ziyaret etti. Şampiyon öğrencileri tebrik eden Başkan Altay, başarılarının devamını diledi.

Şampiyon Öğrenciler Başkan Altay’ı Ziyaret Etti

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, İmam Hatipliler Yarışıyor Mesleki Bilgi Yarışması’nda Türkiye birincisi olan Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri ile görüştü.

 

Denizli’de düzenlenen bilgi yarışmasında Türkiye birincisi olarak Konya’nın gururu olan Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden Meryem Sezgin, Sena Kanamat ve Elif Küçükkömürler ile Müdür Vekili Ali Rıza Damar Başkan Altay’a desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 

Başkan Altay, Mahmut Sami Ramazanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin Konya’nın en kıymetli okullarından birisi olduğunu ifade ederek, “Bu vesileyle gençlerimiz de bunu tüm Türkiye’ye ispatlamış oldu. Emeğinize sağlık, Allah sizden razı olsun. Başarılarınız daim olsun. Müdürümüze ve öğretmenlerimize de teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.