SİYASET

MHP Konya Adım Adım 2023 Toplantıları Devam Ediyor

MHP’nin Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları Kadınhanı ve Ilgın İlçelerinde devam etti. MHP Kadınhanı ve Ilgın İlçe Başkanlıklarının düzenlediği toplantıya MHP Genel Başkan Yrd. Mustafa Kalaycı'nın yani sıra MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan, MHP MYK Üyeleri Güzide Çipan ve Doç.Dr.Özer Karakayacı MHP Konya İl Yöneticileri ve çevre ilçelerin ilçe başkanları katıldı.

MHP Konya Adım Adım 2023 Toplantıları Devam Ediyor

Mustafa Kalaycı beraberindeki heyeti MHP Kadınhanı İlçe Başkanı Tevfik Yağcı, Kadınhanı Belediye Başkanı Mehmet Badem ve MHP’liler karşıladı. Mahalle Muhtarları, STK temsilcileri ve vatandaşlara sırasıyla MHP Kadınhanı İlçe Başkanı Tevfik Yağcı, Kadınhanı Belediye Başkanı Mehmet Badem, MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan, MHP MYK Üyeleri Güzide Çipan ve Doç.Dr.Özer Karakayacı konuştu. Ardından konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı; “Kılıçtaroğlu Ülkücüyüm diyor, Sen Ülkücü Olamazsın. Manda ve Himayeye Boyun Eğen Ülkücü de Olamaz, Atatürkün Partisi de olamaz” dedi. Daha sonra program muhtarlar ve vatandaşlar sorunlarını dile getirmesiyle devam etti. Katılımcıların soruları Mustafa Kalaycı ve diğer heyet üyeleri tarafından not alındı. Kadınhanı’ndan ayrılan MHP Heyeti Ilgın İlçesine geçti. MHP heyeti burada da Partililer tarafından karşılandı. Mahalle muhtarları, STK temsilcileri ve vatandaşların toplandığı salonda saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan toplantıda konuşmaların ardından Mustafa Kalaycı salondakilerin sorunlarını dinleyip notlar aldı Kalaycı Vatandaşların tüm sorunlarının bir rapor halinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeliye sunulacağını ve hepsini takip edeceğini söyledi.

Ilgının ardından Mustafa Kalaycı ve beraberindeki MHP heyeti Akşehir’e geçerek burada Turgutoğulları Türkmen Beyliği Geleneksel Toyga ve Alaş Şenliğine katıldı yaklaşık 3000 kişinin olduğu salona giren heyet salondakilerin büyük ilgisiyle karşılandı. Burada kısa bir konuşma yapan Kalaycı birlik beraberlik mesajı verdi. Turgutoğulları yetkilileri Şölene katılan tek milletvekilinin Mustafa Kalaycı olmasından çok mutlu olduklarını dile getirirken; MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan ve beraberlerindeki heyete teşekkür etti.