GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-06-2022 10:44   Güncelleme : 11-06-2022 11:12

Uğur İbrahim Altay'a sert tepki: Sizin yağma düzeninizi unutmadık

Ankara'da yapılan tanıtım günlerine Cumhur İttifakı krizi damga vurdu. Programa katılan herkese teşekkür eden Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, sosyal medya paylaşımında Büyük Birlik Partisi (BBP) lideri Mustafa Destici'yi unuttu. BBP Altay'a “Bu neyin kibri sorusunu” sordu.

Uğur İbrahim Altay'a sert tepki: Sizin yağma düzeninizi unutmadık

Ankara’da Konya Tanıtım Günleri yapıldı. Programa AK Parti'den birçok isim, bakanlar ve BBP lideri Mustafa Destici katıldı. Programdan sonra sosyal medya hesabından paylaşım yapan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Mustafa Destici'ye teşekkür etmeyi unuttu. BBP MKYK Üyesi Av. Kazım Birtane'den Altay'a cevap gecikmedi. Birtane, Uğur İbrahim Altay'a  sert tepki gösterdi. 

ALDIĞIN OYU KENDİNİN Mİ ZANNEDİYORSUN ALTAY?

Birtane, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Birtane, “Siyasi parti liderlerinden Konya Tanıtım Günleri’ne sadece Genel Başkanımız Sn. Mustafa Destici Bey katıldı. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ise yaptığı açıklamalarda Genel Başkanımızın katılımından onur duyması gerekirken şark kurnazlığı yaparak kendince görmezden geldi. Uğur Bey Konyalının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a verdiği oyu kendi aldığını sanıyor, kibrinden gözünün önünü göremiyor” dedi.

“SİZİN YAĞMA VE TALAN DÜZENİNİZİ UNUTMADIK ALTAY!”

Birtane, daha sonra paylaşımında şunları dile getirdi: “ Sırf 2016 yılından sonra devletin millileşen dış politikası ve terörle mücadelesi yüzünden her türlü hırsızlığa, liyakatsızlığa, kötü ekonomi yönetimine ve her şeye rağmen devletin yönetimi CHP-HDP bloğunun kontrolüne geçmesin diye millet için Cumhur ittifakı bloğunda yer almaya gayret ediyoruz.  Yoksa sizin cemaüzel evvelinizi, yağma ve talan düzeninizi unuttuk sanmayın. Aklınızı başınıza alın terbiyesizlik yapmayın. Sivas inadınız yüzünden Büyük Birlik Partilileri küstürüp koskoca İstanbul’u kaybettiğinizi unutmayın.

Genel Başkanımız Sn. Mustafa Destici Bey’in ağzından çıkacak tek bir cümle ile 2023 seçimlerini kaybedersiniz. Size rağmen sırf Türk Milleti uğruna memleketin yönetimi CHP- HDP bloğunun kontrolüne girmesin diye bu ittifakı devam ettirdiğimizi unutmayhaber 

metinnnnnn.png

img-20220610-122822.jpg

 

HABERMERKEZİ