GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-06-2022 11:52   Güncelleme : 08-06-2022 12:37

AFAD Konya İl Müdürü Tosun’a, Bakırcılar Odası’ndan Ziyaret

AFAD Konya İl Müdürü Yıldız Tosun’unu ziyaret eden Konya Bakırcılar Odası Başkanı İbrahim Işık beraberinde yönetim kurulu üyeleri Fatih Er, Yakup Ayan ve Ramazan Tavus AFAD’ın çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

AFAD Konya İl Müdürü Tosun’a, Bakırcılar Odası’ndan Ziyaret

Konya İl Afet ve Acil Durum Müdürü (AFAD) Yıldız Tosun, Konya Bakırcılar Odası Başkanı İbrahim Işık ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden memnun olduklarını belirterek, “ AFAD Konya olarak afet ve acil durumlar öncesinde hazırlık ve acil durumlarda da müdahaleyi organize ediyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi, AFAD Türkiye’nin ortak gücü ve sesidir. Konya merkez ve ilçeleri olmak üzere 12 bin AFAD gönüllümüz vardır. Halkımıza afet bilinci eğitimi veriyoruz. Afet ve acil durumlarda olası riskleri azaltama konusunda da çalışmalar yapıyoruz. Konya halkını, STK’ları yanımızda görmek ve onların bize destek vermesi bizi mutlu ediyor, bu anlamda Konya Bakırcılar Odası Başkanı İbrahim Işık ve yönetim kurulunun ziyareti ve destek vermesi bizi memnun etti. Kendilerine teşekkür ederken, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

 

Resim önizlemesi

Bakırcılar Odası olarak üyelerimize afet bilinci eğitimi vereceğiz

Konya Bakırcılar Odası Başkanı İbrahim Işık kendilerini kabul eden AFAD Konya İl Müdürü Yıldız Tosun’a teşekkür ederek, “AFAD Konya İl Müdürümüz Yıldız Tosun’a bizleri kabul ettiği ve afet konusunda verdiği bilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Konya Bakırcılar Odası olarak AFAD Konya İl Müdürlüğümüzle birlikte üyelerimize yönelik afet bilinci konusunda eğitim vereceğiz. Üyelerimizin her konuda bilinçlenmesi adına çeşitli eğitim seminerleri düzenlemeye devam edeceğiz. Amacımız, her zaman üyelerimizin yanında olmak ve onların sorunlarının takipçisi olmaktır” diye konuştu.

Resim önizlemesi

 

Ziyarette, Konya İl Afet ve Acil Durum Müdürü Yıldız Tosun’a, Konya Bakırcılar Odası Başkanı İbrahim Işık bir tablo hediye ederken, Yıldız Tosun’da acil afet çantası hediye etti.

Resim önizlemesi